Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oukitel wp7 em van, azt irja,...

Oukitel wp7 em van, azt irja, lehet kabel nelkul tolteni, de melyikkel?

Figyelt kérdés
A lenyeg, ez egy vastag fem es muanyag hatulju telefon, ami raadasul magneses is. Az osszes kabel nelkuli tolto,amit neztem eddig, nem szereti a vastag fem es magnest. Sajat markaju kabel nelkuli toltojukrol olvastam velemenyeket, hogy nem tudjak ezeket a telokat tolteni. Probaltam rakeresni, de egyelore nem talaltam ra megoldast, markat hogy melyik tudna tolteni. Remelem itt akad valaki, aki hasonlo problemat mar megoldott, vagy tudja a megoldast, vagy valamilyen tippje van. Egy toltot talaltam ami allitolag 8mm es tokon is kepes atvinni a toltest, de veletlen elkattintottam, nem talalom. Szerintetek a magneses kabel nelkuli toltokkel probalkozzak?
2021. jún. 16. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami nem gömbölyű ebben a leírásban.
2021. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi nem gombolyu?
2021. jún. 16. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:

"azt irja, lehet kabel nelkul tolteni"

Nem lehet.


"Mi nem gombolyu?"

"ez egy vastag fem es muanyag hatulju telefon"

Ez a kettő üti egymást. Vagy fém hátlap, vagy vezeték nélküli töltés. A kettő együtt nem működik.

2021. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!