Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes 3D üvegfóliát rakatni...

Érdemes 3D üvegfóliát rakatni a telefonra?

Figyelt kérdés
Van valami előnye vagy hátránya?
2021. jún. 16. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Persze, ragad a telefon szélein.
2021. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, hogy ragad? Mi ragad?
2021. jún. 16. 21:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Mit érdemes akkor a kijelzőre tenni?
2021. jún. 16. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
mit?
2021. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az mi a szar? xD
2021. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Korábban engem is érdekelt. Én arra jutottam, hogy szerintem kamu
2021. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3D a hajlítottságot jelöli...a sima üvegfólia 2D, tehát sík. A telefonok kijelzője manapság gyakran 2,5D, ami azt jelenti, hogy enyhén, szemmel nem láthatóan ívelt, ezért a sima 2D üvegfólia nem ragad oda a kijelző széleihez (white edges, "fehér szélek" jelenség).

Ezt a problémát küszöböli ki a 3D üvegfólia.

2021. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utólag derül ki csak hogy megérte-e.

Pl. a kollégám vett egy telót, ilyen íves üveget rá, 3 nap múlva leejtette, 150 ezer volt a betört kijelző cseréje. Ezután szintén tett rá üveget, meg biztosítást is kötött. A következő leejtés 2 nap múlva volt, a kijelző nem tört be, de színes csíkok lettek a kijelzőn. A biztosítás önrésze 30 ezer a kijelző cserére.

Nekem sose volt íves szélű telóm, és mindig minőségi tokot vettem rá, ami jól véd a széleken és a sarkokon. Sokat ejtem le a telefonom. Egyszer volt kijelzőtörésem, de az még egy Galaxy S3 volt. Azóta a tok jól dolgozik. Egy ilyen van rajta: [link]

Szóval kompromisszumokat kell kötni, pl. a sivatagban nem a legideálisabb választás a versenybicikli.

2021. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!