Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik olyen hogy egy telefon...

Létezik olyen hogy egy telefonszámmal ingyen hívhatják egymást bármikor? Ha igen melyik csomagba (vodafone, t-mobile, telenor)?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk olyan kártyát venni, hogy mindeketten ingyen hívhatjuk egymást,mert már eléggé gázos hogy mindig olyan sok a telószámla...Hallottam már ilyenről, de nem tudom melyiknél..

Ha létezik akkor muszáj venni telefonokat is hozzá, vagy simán a kártyát?

Nagyon fontos lenne.:D

Köszi a válaszokat előre.:D


2010. aug. 25. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan tarfiák mindhárom szolgáltatoknál,hogy ha vesztek egyszerre 2 előfizetést,akkor egymást ingyen hívhatjátok

de nemtom h pontosan milyen tarifa,meg ilyenek :s

2010. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem mindhárom szolgáltatónál van ilyen csomag. Keresd családi csomag, vagy te+én csomag, vagy valami hasonló néven.
2010. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
mi flottások vagyunk a vodafonnál
2010. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

T-mobilnál ezért lettem előfizetős. 4 főt lehet bevonni, fejenként 950 Ft, de mindet az egyszem előfizetősnél számlázzák ki. Előfizetési díjam 1800 Ft körüli, de teljesen lebeszélhető. Mi 3-an vagyunk benne, teljesen ingyen hívjuk egymást. A többiek nem előfizetősek.


Vodafone tök jó, de nagyon sokszor gond van a térerővel, én nem mennék hozzájuk.

2010. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én a Telenornál vagyok családi csomagban. Van egy előfizetés (ez kell hozzá) valamilyen csomaggal. A legkisebb 35 egységes, ezervalamennyiért, ehhez kell kérni családi csomagot 930-ért. A társad vesz egy feltöltőkártyát vagy akár egy másik előfizetést és a kártyás esetében vonnak le a kártyájáról 930-t a családi csomag miatt. Így ti a 2 X 930 ért ingyen beszéltek egymással. A 35 egységes előfizetés pedig lebeszélhető. Egy előfizetéses szám mindenképpen kell hozzá. Nézd meg a honlapjukat. Ha kártyafüggetlen a telefonod, akkor bele tudod tenni a Telenoros kártyát. Illetve más szolgáltatóét is. A többi is így működik. Arra figyelj, hogy előre több mindenről elfelejtenek tájékoztatni, csak utólag derülnek ki dolgok. Pl. a csomagmódosítás is pénzbe kerül, ha mégsem lenne elég a 35 egység. Ha telefont is akarsz venni, akkor még a legelején vedd meg, mert ha aktiválnak, akkor 3 napig nem vehetsz telefont. Én így jártam, nem volt mibe beletennem az aktivált kártyát. Szóval ilyenek vannak.
2010. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Telenor CSALÁDI CSOMAG havi 890 ft azt hiszem és teljesen ingyen havonta perc korlátozás nélkül.

Nekünk is ez van már legalább 4 éve.

Egy megváltás, h nem azt kell néznem, h kivel mennyit beszélek.

Csak annyi, h az előfizetéseseknek egy ügyfélszámon kell lenniük.

2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a 890Ft-os csomagom van. Havonta ennyi és akármennyit beszélgethetünk a párommal. Viszont azt figyeltem meg, hogy 59 perc egyhuzamban beszélgetés után megszakad a vonal. Újrahívjuk egymást úgyhogy nem akkora dráma végülis :)
2010. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Telenornál megújult a családi csomag aug. 24.-től.


Csak a számlás előfizetőknek van havidíj ami 930 ft, a feltöltőkártyásoknak nincs havidíja.

Azaz ha van egy számlás csomagod (minimálisan 1390), és mellé rendelt egy feltöltőset havi 930 ft ből akármennyit beszélgethettek.

2010. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Telenornál havi 950Ft Korlátlan beszélgetés

Voda havi 750Ft 1000 perc erejéig ami 16 óra

T-mobile 900 ft körül havi 100 óra.


Én a helyedbe biztos a telenort választanám az a legjobb etéren ráadásul most a feltöltőkártyásoknak eltörölték a havidíjat is.

2010. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!