Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok és...

Melyiket ajánlanátok és miért? Huawei Mate 40pro vagy Samsung Note 20 ultra?

Figyelt kérdés
Vásárlás elött állok, és eddig huaweim volt de nem tudom merjek e váltani sansungra, vagy tegyek egy próbát a huaweivel gms nélkül...

#telefon #Samsung #Huawei #Note 20ulta #Mate 40pro
2021. jún. 18. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Samsung
2021. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te miért ajánlanád a samsungot?
2021. jún. 18. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert van rajta android, nem nyomoznak az adataidért (Huawei meg igen), nem az ios rendszerről lett lemásolva az one ui. Nézz meg egy harmony os vs ios összehasonlítást. És sehol nem láttam különbséget.
2021. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ha a GMS hiánya neked nem okoz problémát, akkos simán mehet a Huawei.


#3-nak meg elmondanám, hogy a Mate 40 Pro-mon MÉG MINDIG Android van, de ha megérkezik a HarmonyOS, letöltöm rá :)


Az meg, hogy ki kémkedik és ki nem, ne itt firtassuk.

Pont az USA kezd el hepajkodni "nemzetbiztonsági kockázatról"

Facebook és társai, Google, nincs több szavam.


(Max még annyi, hogy a facebookon bármilyen hétköznapi személy megszerez bármilyen adatot, szemben a többi "kémkedő" helyről, mert azért azokhoz érteni is kell)

2021. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

#3

tragédia, hogy egy jól működő rendszerről merték mintázni az animációkat! egyszerűen felháborító!

2021. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a ki honnan másol egy vicc, valamilyen szinten minden gyártó próbál másolni a másikról... Jelen esetben nagyon a huawei felé húzok, engem még sosem hagyott cserben... Nem tudom milyen lehet gms nélkül lenni, de szerintem adok neki egy ugrást... Elvileg ha jól olvastam, mindenre van valami alternatíva ha annyira fontos lenne egy app... De így belegondolva, lehet nem is használok valami sok cuccot ami annyira gms támogatást igényel🤔 (ezt viszont még átnézem)
2021. jún. 19. 05:38
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, nyugodtan írj akár privátban is, hogy melyik alkalmazásokra vagy kíváncsi, hogy mennek-e GMS nélkül illetve van-e rájuk alternatíva.


Szivesen segítek.


//Egy MATE 40 PRO tulaj :)

2021. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Huawei
2021. jún. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Látom mindenki tönkre akarja tenni a kérdező életéből pár évet a fos huaweivel.

Amúgy én Mi 11-et ajánlom, fele annyiba kerül mint a Google hiányos szemét telefon és ugyanazt is tudják kb.

2021. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!