Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a52 vagy...

Samsung galaxy a52 vagy Xiaomi redmi note 10 pro-t vegyek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 18. 23:58
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
A Samsungnak 90Hz-s, a Xiaominak 120Hz-s a képernyője, bár túl nagy különbség nincs, jó mindkettő. Az akkumulátora a Xiaominak jobb, valamint gyorsabban is tölt (33W gyorstöltés). A kamera mindkét telefoné jó. Nekem Xiaomi telefonom van kb. másfél éve és borzalmas a szoftverük. Szerintem inkább a samsungot válaszd, mert a Xiaomi szoftvere tele van hibákkal, lefordítani se tudnak mindent normálisan magyarra.
2021. jún. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan sokan ajánlják a Xiaomi-t azért id gondoltam rá, de kb. ugyanannyian vannak róla rossz véleménnyel is. Megtennéd, hogy picit kifejted nekem ezeket a szoftver hibákat?
2021. jún. 19. 11:08
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem #1 csak a fordítási hibákra gondolt... A Samsung -okon pedig összeomlást eredményező frissítések vannak időnként, vagy csak random képernyő lezárást eredményező... Melyik a jobb? Én inkább bámulom a jól funkcionáló rendszerben a nyelvtanilag hibás, de érthető fordítást...
2021. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként eddig 3 Xiaomi -n összesen 5 ilyen nyelvtanilag érdekes fordítást láttam, abból 2 jól elrejtett menüpont alatt, némelyik hosszabb leírásban, ahol fel sem tűnik néhány embernek...
2021. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

#3 Nem, nem csak fordítási hibákra gondolok, az a legkisebb hiba. A SIM kártyákat általában nem tudja aktiválni magától a telefon, át kell váltani egy másik nyelvre, hogy aktiválódjon, majd utána tudod magyarra visszaállítani; a telefon képernyőjének a tetején, ahol az idő, akkumulátor töltöttsége van, gyakran megduplázza az ikonokat és mindent kétszer mutat; sötét módban sok alkalmazás hibásan jelenik meg (külön be kell állítani a beállításoknál, hogy az adott alkalmazásnál ne legyen bekapcsolva a sötét mód és utána működik)


Ezen kívül sok hibával találkoztam már, de nem fogom leírni az összeset, itt van néhány példa

2021. jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 whiteman25 válasza:
90%
Xiaomi erősebb és strapabíróbb ! Akkuja is jobb.
2021. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Mindig a Xiaomi a legjobb választás...
2021. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zzzoli ***** válasza:
95%
Nekem a kisebbik gyereknek van Redmi Note 8 pro vagy másfél éve, ő még általános hatodikos volt most, tehát nyúzza rendesen, kapta a telcsi az online oktatás alatt is a magáét, használva volt intenzíven. Nincsenek a szoftverében sem fordítási, sem egyéb hibák. Most MIUI 12 van rajta, de az előző verzióban sem volt semmi gond és a 10-es androiddal sem. Átment a tartós teszten!
2021. jún. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Samsung A52 5G verzió. Nem az 5G miatt.
2021. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!