Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja az sd kártyának?

Mi baja az sd kártyának?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új 128 gb -os sd kártyát. Át akartam helyezni a képeimet és videóimat erre az új kártyára. Bedugtam a gépbe a kártyát és a telómat, el is kezdte másolni, de aztán hirtelen lefagyott és nem akart semmit csinálni. Akkor újraindítottam a gépet de utána már egyáltalán nem ment. Valamennyi fájl átment az új kártyára, meg is nyithatóak, viszont áthelyezni nem lehet őket. Ami meg nem teljesen ment át, azt a telefon galériában nem látom, csak a fajlkezelőben, és ott se lehet megnyitni. Most akkor azok elvesztek vagy mit kene csinaljak?

2021. jún. 19. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan kérdezik, hogy az iPhoneonokban miért nincs SD bővítési lehetőség. Hát ezért! :D


Formázd le a kártyát számítógépben exFAT-ra! utána tedd a készülékedbe és kezdd el a másolást!

2021. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gépen leformázod exFat-ra, majd ajánlott a telefonnal is "formázni" ,mert némelyik készülék elég nyavajgós ilyen szempontból.

(Haverom Samsungja pl meg sem engedte nyitni a microSD-t, amíg a készülékkel nem formáztam le)

2021. jún. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!