Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire zavaró hogy egy...

Mennyire zavaró hogy egy telefonnak csak 12 megapixeles a fó kamerája (s20 fe)? 1. Fog látszódni a képeken közelítés nélkül? 2. Fog látszódni a képeken ha beleközelítek?

Figyelt kérdés

2021. jún. 20. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tele van a net tesztekkel, keress, találj és nézd meg neked jó-e
2021. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:off

Ezek a "közelítés nélkül" és "beleközelítek" kifejezések ebben a kontextusban igencsak furán hatnak... Lehet, hogy csak én vagyok túl öreg és ezek a kifejezések pár év múlva már a mindennapi kommunikáció részei lesznek ilyen kontextusban is... Vagy még annál is öregebb vagyok és ezek már ma is a mindennapi kommunikáció részeit képezik jelen környezetben is...


Valaki megtenné, hogy helyreigazít a ki nem mondott kérdésemben?

2021. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

2. én sem egészen értem a kérdést, azért is ajánlottam, hogy keressen egy tesztet a sok közül és nézze meg megfelelnek-e neki. Nem tudom a zoomra gondolt-e vagy arra, hogy a kész képet nagyítja monitoron/telefonon vagy mit is akar.

Ő tudja az a lényeg...

2021. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 hogy mennyire szakszerű, azt nem tudom, de én értem. Azt kérdezi, hogy sz@r minőségűnek látszik-e a kép a 12 MP-es kamerával. Vagy jól néz ki, viszont ha a galériában a képen a két ujjacskádat eltávolítod egymástól, akkor már zajos/homályos/...-e a fénykép, vagy sem.
2021. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit nem értettem, hogy az "ujjacskás" nagyításra vagy az optikai/digitális zoomra gondol.
2021. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az érdekes, hogy én tudtam, hogy a két ujjal nagyításra gondol, csak nem tudom, ez mennyire elterjedt kifejezési mód a fiatalok körében. Illetve kíváncsi vagyok, ezek a kifejezések be kerülnek -e a köznyelvbe az idők során, ahogy a mai fiatalok alakítják (butítják) a magyar nyelvet...
2021. jún. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ujjacskázzál.

2021. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!