Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak,ha nem lehet...

Mit csináljak,ha nem lehet hívni a telefonommal, mert beázott? Még fizetem a törlesztő részletet. Ha törlöm, akkor elveszik a telefont és akkor idáig hiába fizettem? Lehet mellette egy másik telefont felvenni a Vodafone-nál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 20. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

"Mit csináljak,ha nem lehet hívni a telefonommal, mert beázott? "

A legjobb ami hirtelen eszembejut ilyenkor, az a szerviz.


"Ha törlöm, akkor elveszik a telefont és akkor idáig hiába fizettem?"

Szerintem senkit nem izgat rajtad kívül, hogy mi lett a telefonoddal. A szerződésedben az áll, hogy perkálsz. Ha van olyan pont benne, hogy kivéve ha elb@sztad, akkor mákod van, mert ilyen senki másnak nics a szerződésében a világon. Szerintem még a tévében is mutogatnának vele.


"Lehet mellette egy másik telefont felvenni a Vodafone-nál?"

Amennyit csak ki bírsz fizetni, határ a csillagos ég. Lehet hogy nem kedvezménnyel, mert azt már a megboldogult telódra ellőtted, de KP-re akár egy raklapnyi készüléket kitolnak neked a raktárból ha kell.

De ha a Vodánál nem adnak, bárhol máshol vehetsz telót, erre nincs szabály, akár használtat is.

2021. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit törölsz? Nem veszik el a telefont, de ki kell fizetni. Beviheted szervizbe, de nem valószínű, hogy megéri javíttatni, vagy veszel másikat.
2021. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ki kell fizetni. Azt mar eladtak neked csak kesobb fizezed. Semmiben sem kulonbozik attol ha egybe kifizeted es utana eltorod, ellopjak. Semmi kozuk hozza.
2021. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis nem tudod torolni a fizetest azzal h visszaadod a telefont. Akkor a kart kell kifizetni ami pont a torlesztovel egyezik meg mert ennyi penztol estek el
2021. jún. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

"Mit csináljak,ha nem lehet hívni a telefonommal, mert beázott?"

mérgelődni

"Még fizetem a törlesztő részletet."

még jobban mérgelődni


"Ha törlöm, akkor elveszik a telefont és akkor idáig hiába fizettem?"

mivan?

nem mindegy, hogy elveszik-e vagy sem? úgysem működik.


"Lehet mellette egy másik telefont felvenni a Vodafone-nál?"

ezt a szolgáltatódtól kérdezd meg!

a szerződésed részleteit csak ők és persze te ismered (mert elolvastad amikor aláírtad ugye?)

Ezért hívják EGYÉNI előfizeztői szerződésnek.

Érted? EGYÉNI!!

2021. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%

Szar ügy. Vondd le a tapasztalatot és a következő telódra vigyázz jobban.

Ha nem fizeted, fmh-val fizetheted a fennmaradó törlesztőt, a kötbért és az eljárási díjat.

Nyilván azok után kb 120% önrésszelnadnak neked max bármit is a szolgáltatónál.

Szóval ezt fizesd szépen tovább és vegyél egy újat, persze arra már nem kapsz majd kedvezményt és részletet se.

(Bár sose értettem minek vesz valaki olyan drága cuccot, amit egyben nem tud kicsengetni. Elég ciki, mikor a törlesztő hosszabb, mint a dolog élettartama, látod)

2021. jún. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!