Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazás van Nokia...

Milyen alkalmazás van Nokia 150 készülékre, amellyel térképen követhetem a fiam?

Figyelt kérdés
A fiam általános 3. osztályba jár, egy Nokia 150 nyomógombos telefont vettem neki, viszonylag szabadon használhatja. Olykor szeretném tudni a pozícióját, hogy tudjam hogy suli után merre jár, szabadidejében kikkel beszélget, milyen SMS-ket küldözget. Hogyan lehetséges egy ilyen készülék esetében? Hozzáteszem, hogy nem értek annyira hozzá, többnyire hétköznapi felhasználó vagyok, ezúton szeretnék segítséget kérni.

2021. jún. 22. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem hinném hogy nyomógombos telefonra lehet ilyet letölteni. Meg szerintem nem nyomon kéne követni, hanem elnyerni a bizalmát mint anyja/apja, hogy el merje mondani hogy kivel van, mit csinál, stb. De ez csak az én véleményem.
2021. jún. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez egy gagyi telefon. Akkor már egy gps nyomkövetős gyerek okosóra is többet tud ennél. Ezen netezni sem lehet, ha nem bízol a gyerekben akkor a media marktban vehetsz ilyen órát, segítenek beállítani
2021. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen semmi ilyet nem tudsz megoldani. Ha mindent tudni akarsz és mindent kontrolálni, akkor android és szülői felügyelet lehet alkalmas a feladatra, több szolgáltatás is van a piacon, de ezeket a kölök egyetértésével és belátásával érdemes használni mert hamar ki fog belezni :)

Ha csak pozíció kell néha, arra alkalmasabb a gyerek okosóra (sim kártya van benne és te nézed a szolgáltatás másik végén).

2021. jún. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen alkalmazás van Nokia 150 készülékre, ..."

Lássuk csak, ... semmilyen.

2021. jún. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
A harmadikos gyereknek nemigen kene egyedul maszkalni sehova. Nem a telefonos kovetes a megoldas, mar elnezest. Sulibol el se engedik egyedul, hetvegen meg megis hol csaszkal amirol a szulok nem tudnak?
2021. jún. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, ez egy alap mobil, beszélgetni lehet vele és smsezni, mást nem, nincsenek telepíthető alkalmazások.
2021. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha jól tudom az java alkalmazást tud futtatni. Megoldható a nyomkövetése, de az többnyire túlmutat a legális határokon.
2021. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tud java alkalmazásokat futtatni.
2021. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es: semmit nem futtat, ezek a Nokiák már régen nem Symbiannal mennek, csak külsőre hasonlítanak rá.
2021. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!