Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s6 telefon véletlensze...

Samsung s6 telefon véletlenszerűen reklámok jelennek meg (mint pld youtube-on) Mit csináljak ?

Figyelt kérdés

2021. jún. 23. 08:18
 1/6 anonim válasza:
0%
gratulálok ha ennyi eszed volt hogy egy telefonért kiadj 90e ft , formázd le
2021. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ugord át a reklámot / töltsd le a videót / vegyél YouTube Prémiumot
2021. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 500 ezer forintot adtam ki egy telefonért, és köszönöm, boldog vagyok vele. Nem kell más pénztárcájába túrkálni. Egyébként az S6 használtan biztos vagyok benney hogy ennél olcsóbb. Reklám pedig mindenkinek megjelenik, aki nincs előfizetve YouTube prémiumra. Vannak más megoldások is, de azok érzésem szerint bonyolultak lennének neked.
2021. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Aki szerint nem éri meg kiadni sok pénzt egy telefonért, az nem is érdemli megy hogy prémium felhasználói élményt kapjon.
2021. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nézd át az alkalmazáslistát, hátha találsz valami gyanúsat.

ha nem, akkor ott a malwarebytes, töltsd le a play áruházból, az sűrűn megtalál ilyen adware-ket.

2021. jún. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Uedhvsjshaghsgs válasza:
49%
youtube premium :)
2021. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!