Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telót ajánlanátok...

Milyen telót ajánlanátok 60.000 FT alatt?

Figyelt kérdés
Cserélni szeretném a mostani Xiaomi Redmi 6A-mat egy másik telóra? Mit ajánlanátok? Hol nézzek körbe? Amilyen gyártó nem jöhet szóba az a Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo. (Anya ki nem allhatja a kinai markakat :D)

2021. jún. 23. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
2021. jún. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Íh bocsi nem ezt akartam
2021. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

"Amilyen gyártó nem jöhet szóba az a Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo"

mivel kizártad a Xiaomit és a Huaweit is, és mivel iPhone-t nem kapsz ennyiért, csak a Samsung alsókategóriás telefonjai maradnak...

vagy veszel használtan egy régebbi, de használhatóbb modellt (inkább ezt ajánlanám)

2021. jún. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Telekom oldalán kifutó termékként még talán elérhető 89k forintért egy Samsung Galaxy A80 ami elég jó kis telefon 8gb RAM 128gb belső tárhely, a gpu-t es a chipset-et hirtelen nem tudom, de utána tudsz nézni, mert nekem is az van és annyiért vettem, igen. :)
2021. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

A21s 4/64

És nem tudom miért nem lehet kínai!

Én Realme 7-et vennék ennyiért 6/64 gb tökéletesen jó, hiába az MTK-s proci szerintem nagyon jó az a telefon, bár mondjuk g95 ami szerintem egész jó, és ott van még a 90hz-es IPS LCD, ami szerintem abszólult korrekt és 5000mAh ami 2-3 napig bőven elég!Nekem ráadásul bejön a hátlap (hiába műanyag nem érezni!!Tapasztalat!)és a kamera sziget is jól néz ki!elöl pedig a bal sarokban a kamera lyuk és a szép Realme UI2.0 asszem!Alzán 65, de a ‘’Mobilkell’’nevű oldalon már megvan 50-ért! Én ött venném

2021. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma megbeszéljük itthon, hogy mit vegyünk! :)
2021. jún. 24. 08:31
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd mondd mire jutottatok :))
2021. jún. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mire kellene neked a telefon? Gondolom mint a mai fiataloknak játék, beszélgetés, közösségi média,

Fényképezés stb.

Na 60 ezer forint alatt jó telefont ilyen célokra nem fogsz találni. Használtan esetleg próbálj meg kifogni egy jó telefont, mert amik 60 ezer alatt vannak én azokat nem igazán nevezném jónak. És ezt most nem úgy mondom, hogy sosem volt olyan telefonnal tapasztalatom vagy mert nekem jelenleg 5x annyiba került a telefonom és szimplán lenézem a többit. Tapasztaltam, jelenleg is tapasztalom családon belül, hogy nem jók. Én is használtam ilyen telefonokat és nem éri megvenni. Inkább gyűjts még, hogy tudj kicsit drágább, de sokkal inkább használhatóbb telefonra beruházni, akár használtan is.

2021. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as! Nekem a telefon hívásra kell max instagrammra, hírek , beszélgetésre. Miért ne lenne jó pl egy 50k-s teló?
2021. jún. 24. 14:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen igényekre megfelelő lehet. Ahogy fentebb is írtam olyan feltételek mellett nem ajánlom amire manapság használják a fiatalok a telefont.
2021. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!