Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomtól részletre vennék...

Telekomtól részletre vennék telefont, melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A lenti linken vannak a telefonok, ha valaki esetleg szeretné átböngészni. Szeretnék kihozni egyet, mert a mostani tönkre ment.

22 hónap a törlesztés, és lehetőleg olyat szeretnék választani, ami nem megy tönkre, és nem is lassul le nagyon folyamatos, rengeteg app használata mellett már azelőtt akár, hogy kifizettem volna a teljes árat.

Milyen telefont ajánlanátok? Van esetleg személyes tapasztalat, hogy melyik típus bírja jól évekig? Kb 5000 Ft havi törlesztőig gondoltam válogatni.

A Xiaomi MI 10T lite 5G az, amit megnéztem először, és szimpatikusnak tűnt. De nem igazán értek a telefonokhoz, Xiaomi telefonom még nem is volt soha, és hallani nagyon jókat, de rosszakat is róla. Mit gondoltok? Ezek közül melyiket érdemes választani, ha nem ezt a Xiaomit?

[link]


2021. jún. 23. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem igazán értek a telefonokhoz, de nekem egy Xiaomi Poco X3 NFC van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Jó az akksi, nagyobb játékokat is szépen viszi (pl PUBG, CoD)

Én ajánlom a Xiaomi-t, ár-érték arányban a legjobbak :)

2021. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régóta használod? Nem lassul le nagyon, ahogy telik felette az idő? :)
2021. jún. 23. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

samsung galaxy a72 vagy a71

nem a legjobb ár-érték arány, de megbízható és amoled kijelzős ami nekem nagy előny

2021. jún. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Androidból nem tudom, hogy még mindig lassulnak e a telefonok, de nekem van egy iPhoneom, amibe tettem már közel 700 töltést 1 év alatt, és semmi lassulást nem tapasztalok, szóval ajánlom az iPhonet. (700 töltést egy átlag ember kb 3-4 év alatt tesz meg, szóval ez nagyon soknak számít, és még mindig nagyon gyors, pedig nem mai darab)
2021. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%

Legdrágábbat

Mindig mindenbol a legdragabbatt kell venni

2021. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem xiaomi redmi note 8 pro van, múlt évben vettem márciusban, és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben. A telefonnál főleg a felhasználást érdemes figyelni, a én mobilom jól bírja a játékokat is, mint pl a fortnitot, igaz forrosodik, de nem akadozik. Eléggé gyors rajta minden, anyumnak Huawei lite p30 at használ és észrevettem hogy eléggé lassú a mobilomhoz képest, örülök hogy nem Huaweit vettem, amit nem biztos hogy ajánlok az a legújabb Huawei p40 séria mivel ott több applikáció nem elérhető sajnos, és nincs ott rendes play store. Attól függ hogy mik a preferencióid, szeretnél többet fényképezni? Szeretnél rajta játszani? Vagy csak alap hívásra szociális médiákra akarod használni. Amúgy én többnyire ha mobilt veszek akkor a ár kategória szokott lenni a első és azokban kiválasztok 2-3 mobilt és azokról nézek youtubon videót a tech2 például mobilokrol csinál videókat.
2021. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ügyintézésre használnám elsősorban, netbank, webshopok, stb.

Telefonálni viszonylag keveset szoktam, fotózgatás se a mániám különösebben. Különböző dokumentumolvasókat viszont használok, táblázat, pdf, stb

Email fiókokat is telefonról használom, meg persze a közösségi médiát, de csak Facebook és Messenger, semmi egyéb. Játszani se sokat szoktam, max egy Sudokut vagy valami hasonlót letöltök néha. :)

Szóval nem hátrány, de nem elsődleges szempont pl egy szuperjó kamera, de pl tárhelyre szükségem lenne bőven.

2021. jún. 23. 21:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor én egy középkategóriás telefont vennék a helyedben, mivel a alsó kategóriások is eléggé megfelelőek ezekre, de többnyire lassabb lesz mint egy középkategóriás telefon. A xiami arról híres hogy olcsó ár ért sokat ad

Itt van a Xiaomi telefonról amit említettél 2 videó:

[link]


[link]


Itt megtudhatsz többet a előnyeiről és hátrányairol.

2021. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!