Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltöttem a telefonom, de...

Feltöltöttem a telefonom, de nem jelent meg az összeg két próbálkozás után, és sms-t se kaptam. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Kaptam egy sms-t a telekomtól, hogy ne ha nem töltöm fel a telefonomat ma, akkor lejár a rendelkezésre állási ideje, és ha ezzel nem élek, még 90 napig újra aktiválhatom (ezt a számot már nem nagyon használom, mert van egy másik plusz a céges, de tartaléknak megtartottam) A telekom alkalmazásban bankkártyás fizetéssel elindítottam a feltöltést, jóvá is hagytam a netbankban, sikeresnek írta ki. Viszont nem jelenik meg a feltöltés összege az alkalmazásban, nem kaptam sms-t sem a telekomtól, és a netbankos alkalmazásban se látszik hogy fizettem. Kétszer megpróbáltam.

#netbank #Telekom #telefom feltöltés
2021. jún. 27. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a Telekom ügyfélszolgálatnál érdeklődtél, mit válaszoltak?
2021. jún. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Néz utána a bankodnál mikor van karbantartás mert akkor nem tudsz fizetni.
2021. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A telekomtól annyit tudtam meg, hogy nem mindig és nem mindegyik típusú bankkártyát támogatja az alkalmazás. LOL

A bankomnál biztos nincs gond, mert utána pár perccel vásároltam bankkártyával a neten.

Csak azt nem értem hogyan lehetett sikeres a fizetés, ha utána sehol sem jelent meg az összeg? Mondjuk jobb mintha levonták volna, és a feltöltés mégsem sikerül...

2021. jún. 28. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Kifizettem a telefonszámlám, el is fogadtam, de le sem vonta a pénzt, meg értesítést sem kaptam.. Az okára nem jöttem rá, másnap újrapróbáltam és sikerült..
2021. júl. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!