Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android képernyő alján folyama...

Android képernyő alján folyamatosan van (megjelent) egy olyan szöveg, hogy "biztonságos mód". Hogyne lehet kikapcsolni és eltüntetni ?

Figyelt kérdés
Újraindítás után is ott van, a teljes beállításokat átnéztem, de sehol nem találtam olyasmit, amivel kikapcsolhattam volna. A felhasználói kézikönybe erre a szóra nem ad találatot. Nem tudom egyáltalán hogyan lehetséges, hogy a felhasználói kézikönyben nem írnak erről??

2021. jún. 27. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress rá a telefon típusát is feltüntetve, biztosan kidob egy leírást.
2021. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt megnéztem:

[link]


De nekem egyrészt nem segít, amit ír, már 3-szopr újraindítottam, ahogy említettem. Másrészt nekem nem "biztonsági üzemmód" a felirat, ahogy ezen a linken mutatja a képernyőképen, hanem "biztonságos mód" a felirat, de egyébként ugyanott bal alul, és ugyanúgy néz ki


Elvileg újraindítás után ki kéne lépjen, de nem teszi!

2021. jún. 27. 13:15
 3/7 anonim ***** válasza:
A pontos típusa mi?
2021. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha magától került ebbe a módba, lehet hogy valami kártevőt érzékelt. Mit telepítettél rá utoljára?

Nincs valami biztonsági üzenet?

2021. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Át kell kapcsolni a veszélyes módra.
2021. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig a leirás lesz a jó csak nem jól csinálod.
2021. jún. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki aktiválta, akkor elvileg csak újra kell indítani és visszaáll. Ha magától csinálta, lehet, hogy vírusos a telefon és azért váltott biztonsági módra.
2021. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!