Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem küldi el a Messenger...

Miért nem küldi el a Messenger az üzeneteket?

Figyelt kérdés
Tegnap chateltem egy barátommal, és egyszer csak az üzenetek melletti karikában nem jelent meg a pipa. Ilyet ugye akkor szokott, hogyha nincs internetem pl, ezért ellenőriztem azt, de rendben volt. Próbáltam másnak is üzenetet küldeni, és sikerült. Egy idő után szól a Messenger, hogy nem küldte el az üzeneteket, úgyhogy újraküldtem őket. Aztán amikor a következőt akartam küldeni, akkor ugyanez a probléma merült fel. Ma reggel újra megpróbáltam, és még mindig nek működik, mit csináljak szerintetek?

2021. jún. 29. 07:00
 1/5 anonim válasza:
86%

Gépről próbáltad már elküldeni? Esetleg nincs frissítés a messengerre? Hátha van és az segít. Vagy töröld le és tedd fel újra a messengert.


Nem tudom újraindítottad-e a telefonod, de próbáld meg.

Amúgy lehet szarakszik a messenger eleve, szokott ilyet.. nekem amúgy jó a messenger.


De ha ezeket a fentebb írtakat még nem próbáltad, akkor próbáld ki, hátha segít! :D

2021. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vantel ***** válasza:
0%

Túl sok üzenetet küldtél,kimerült.

Vegyél új telefont ami több üzenetre van hitelesítve.

Csetfon a neve,így kérd az eladótól.

Nekem bevált,már a harmadikat veszem részletre.

Azóta nem unatkozom, mert a részletek fizetése miatt mindig dolgozok.

2021. jún. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
😳😳
2021. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem működik jól. Amikor elakarom küldeni eltűnik az üzi, meg van, hogy egyszerre kapok meg egy csomót amit órákkal korábban küldtek, pedig végig online vagyok
2021. jún. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első, köszi, mostmár működik! Kettes, feldobtad a napom :DD
2021. jún. 29. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!