Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internet kábelt hogyan tudok...

Internet kábelt hogyan tudok a telefonomhoz csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán van erre megoldás?

2021. jún. 30. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. De azért érdekel, hogy merült fel ez a kérdés?
2021. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 stevejones válasza:
45%

Internet kábelt semmiképp sem tudsz a telefonhoz csatlakoztatni.

A megoldás az, hogy WIFI útvonalválasztót (routert) használsz, abba teszed bele a LAN (vezetékes Internet) kábelt, majd WIFI-n keresztül tudod a netet használni a telefonon. A WIFI kikerülhetetlen ez esetben.

2021. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tehát csak wifit lehet telefonnal használni.


#1-es. Úgy jutottam ehhez a kérdéshez, hogy szeretnék extra gyors netet a telefonon használni, és még mindíg megbízhatóbb a kábel mint a sugárzás. Mondjuk ott van a számítógép kábellel, de van amit csak telefonon lehet elintézni/használni és úgy gyorsabb lenne.

2021. jún. 30. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

azért viccesek ezek a válaszok hogy sehogy, csak mert még nem próbálták


sima utp usb b/c átalakító


pl a dokkolómba be van dugva az utp kábel, ha a dokkoló c kábelt rádugom a telómra, egyből kiadja hogy ethernet kapcsolat aktív

2021. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg létezik UTP-USB átalakító, én használtam már ilyet.

Itt egy példa:

[link]

2021. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van átalakító, nézz utána alin.
2021. jún. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vortrex ***** válasza:
50%
wifivel
2021. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hintalow ***** válasza:

Persze ez felveti azt a kèrdèst is, hogy mi az a tevèkenysèg, amit telefonon vègezne az ember, de kevès hozzá a wifi átviteli sebessège.

Èn pl. saját kútfőből a torrent/homeszerver/kompetitìv online játèk (jellemzően FPS) tèmákat tudnám felhozni sebessègigènyesre, de egyik sem igazán telefonos tèmakör :)

2021. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55%
A kérdés engem is érdekel nagyon. Hogy miért? Mert ott állok egy kábelektől hemzsegő szerverszobában, és meg kéne találnom azt az egyetlen egy lan kábelt, ami ad internetet. a helyhiány akkora, hogy egy notebook már nem fér be..
2022. szept. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!