Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiktok fiók törlése minden...

Tiktok fiók törlése minden nélkül, lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy régi tiktok fiókom amit még nagyon kicsiként használtam (mly idejében) és elég gáz videók vannak ott kint. Se email címet se jelszót se semmit nem tudok a fiókhoz csak a felhasználó nevet. Van bármi mód arra, hogy a fiókot minél hamarabb törölni tudjam? (Jelenteni már szokszor jelentettem de semmi) Félek, hogy nem fogom tudni eltüntetni. (alapból amúgy nem lenne baj hogy van ez a fiók de a barátnőim megtalálták és nekem elég kínos. Szóval bármi amivel eltudnám tűntetni?

#elfelejtett jelszó #törlés #tiktok fiók törlése #elfeljtett email
2021. júl. 4. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
xd
2021. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
51%
Na erre énis kíváncsi lennék. Vagy legalább tudnám melyik emailemmel regisztráltam anno😂😂
2021. júl. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz belépni, akkor lehetetlen
2021. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
43%

mindegy mert ugyis mashol fentmarad orokre, ami egyszer a netre felkerul sosem tunik mar el


mi kinos benne? A tt lenyege pont ez, mai vilag lenyege is, es ez igy helyes

persze kinosan erezheted magad meg ok (masok) is cikizhetnek

de ettol meg kevesebb lenne a vilag ha nem lenne

de csak probalkozz, vilagoroksegeket is probalj lerombolni, megsemmisiteni mert epp az egyik nem tetszik neked valamiert ha eppen te csinaltad akkor sem

2021. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!