Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy hónapja smst hogy...

Kaptam egy hónapja smst hogy töltsem fel az egyenlegem teljesen kiment a fejemből alig használom azt a kártyát ma már az a szám nem hívható ha teszek rá most pénzt akkor újra használhatom?

Figyelt kérdés

2021. júl. 5. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem már nem, de kérdezd meg a szolgáltatónál az a biztos.
2021. júl. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" ha teszek rá most pénzt akkor újra használhatom?"


A szolgáltatónál érdeklődj, ők meg tudják mondani.

2021. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves második próbáltam elérni a szolgáltatot mind hívásban mint chaten de nem vették fel azt a választ kaptam üzenetben hogy jelenleg túlterheltek

. De ez a tipikus magyar kötözködö mentalitás 😂 név nélkül persze bárki lehet menő


Közben be ugrottam hozzájuk sikerült megoldani cirka 2 óra után

2021. júl. 5. 17:38
 4/6 Szirty ***** válasza:

"De ez a tipikus magyar kötözködö mentalitás"


A kérdésed egy tipikus kérdés amiben lényeges információkat nem közölsz. Pl. hogy melyik szolgáltatóról is van szó, mert ugye eltérő lehet hogyan kezelik ezt.


Tmobil pl. ha jól emlékszem egy hónapig még megőrzi a számod és ha addig feltöltöd visszakapod.

2021. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Közben be ugrottam hozzájuk sikerült megoldani cirka 2 óra után"


Ezt javasoltuk, ezt csináltad, célravezetett.

Akkor nem értem mit értékeltél kötözködésként.

2021. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:

"mit értékeltél kötözködésként."


Nem azt írtuk amit várt...

2021. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!