Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Térerő probléma? (többi lent)

Térerő probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Xiaomi Redmi 8-asom van (Miui 12.0.3 Eu, Android 10), illetve még érintett egy Redmi 9-es is (Miui 12.0.1 Global, Android 11). Telenor-os korlátlan mobilnet van mindkét készüléken, ami eddig jól működött. Most viszont elég gyakran gyenge a térerő, amit a repülő üzemmód ki-be kapcsolgatása és az újraindítás csak ideiglenesen orvosol.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Előre is köszi a válaszokat.


2021. júl. 6. 13:07
 1/8 anonim válasza:

Szoktad farzsebben hordani?

Lehet hogy meghajlott. Sim tálca nem szorul?

2021. júl. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam farzsebben hordani. A SIM-tálcát könnyen kivettem és visszaraktam.

Túl vagyok már egy gyári visszaállításon is, de nem segített sokat.

2021. júl. 8. 22:18
 3/8 anonim válasza:
Mióta produkálja ezt ?
2021. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nekem akkor csinálta ezt mikor EB volt és a Telenor meglepett mindenkit a RiaRia operátorlogóval de ez azóta elmúlt igaz én 5Gn vagyok nálam ez is lehet a probléma, mert még nincs teljesen kiépítve.

Vagy a telefontok ha használsz lehet van benne alumínium. De kár szerintem találgatni a legjobb ha beviszed egy szervizbe.

2021. júl. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Körülbelül egy hete. Azért fura, mert a másik készülék nem az enyém, és ugyanaz a baja. Nem értem a dolgot, mert eddig nagyon jól működött a net mindkettőn, aztán egyszercsak el kezdett "ingadozni" a térerő.

Azt nem tudom, hogy esetleg más helyen is ilyen-e, vagy csak itthon van gond.

Tetőtérben vannak sokszor használva, de ez eddig nem volt probléma, sőt, a házon belül itt volt a legjobb a vétel.

2021. júl. 8. 22:26
 6/8 A kérdező kommentje:
#4-es Az enyémen szilikon tok, illetve a másikon egy könyvtok van, de a meleg miatt én levettem.
2021. júl. 8. 22:27
 7/8 anonim válasza:

Szabadban is ez vele a helyzet?

A tetőtől is nagyon sok minden függ mert ha cserepes lemez van a tetőn az mindent lehúz.

2021. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 Ez csak holnap derül ki, mert akkor megyek el otthonról. Az udvaron mindig is gyengébb volt a jel (4G).

Már három éve van ez a netcsomag, és eddig soha ilyen gond nem merült fel a tetőtérben, nem volt "zavaró tényező".

A probléma spontán jelentkezett.

2021. júl. 8. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!