Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsan megy le az akkumulator...

Gyorsan megy le az akkumulatorom kapacitasa.Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Újonnan vettem egy iphone 8 készüléket , 100%os akkumulator kapacitassal . Masfel hete van meg , es mar 92% . Mi lehet a baja?

Napi 1x van toltve , 2x volt olyan hogy 2x egy nap. 92%os , viszont az uzemido ugyanannyi mint 100%osan , de megis zavar . Mit tudnek vele csinalni? Megterhelve sincs a telefon .



2021. júl. 7. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Miközben töltöd a telefont, ne használd közbe. Ne hagyd rajta a töltőn a telefonod egész este, sőt mindig csak annyi időre hagyd rajta amennyire akarod...mert ha fel van töltve teljesen és közben még töltőn van az árt az akkunak. És ne használd az alacsony töltöttségi módot. Nekem másfél éve van meg 88%-on van az akku, nyilván idő után magától is romlani fog az akku állapota, de az nem normális, hogy most vetted és már ennyin van.
2021. júl. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alacsony toltottsegi mod mennyire befolyasolja?
2021. júl. 7. 23:42
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Tapasztalataim alapján nagyon. Miután elkezdtem használni azután kezdett el jelentősen csökkeni az akkum állapota.
2021. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
56%

Alacsony töltöttségi mód visszavesz a teljesítményből, pár dolgot még elhagy, hogy nem merüljön a mobil.

Mivel lassan 4 éves mobil lesz, nem tudni mennyi időt állt a polcon, ami nem tesz jót az aksinak. Kíváncsiságképp megnézhetnéd a sorozatszámból a gyártási évet.

Nekem a 8-as 1 évesen 93%-os volt, mikor vettem használtan, most 3,5 évesen 80% körüli, szóval a tiéd az nem túl jó. Napi 1 töltes mondhatni normális, ettől nem lehet baja, meg attól sem ha rátöltesz, főleg 2 hét alatt, ha tovább marad töltőn, szintén nem okoz ekkora problémát. Biztos új volt a mobil, nem csak az aksit cserélték újra, mert sajnos amit raknak bele sok helyen az ennyit bír, köze nincs a gyárihoz. Egyébként akkor kell cserélni, mikor már magától kikapcsol, vagy hirtelen leesik a töltöttségi szint.

2021. júl. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szirty ***** válasza:
54%

"...mert ha fel van töltve teljesen és közben még töltőn van az árt az akkunak."


Gondolod hogy addig tölti amíg be van dugva a töltő? :)

2021. júl. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

„Ne hagyd rajta a töltőn a telefonod egész este, sőt mindig csak annyi időre hagyd rajta amennyire akarod...mert ha fel van töltve teljesen és közben még töltőn van az árt az akkunak.”


Ez nem így van, ezt már régen megoldották. Hiába van bedugva az adapter, egész este sőt egész éjjel, az akkumulátornak ettől nem lesz semmi baja. A telefonban levő töltőáramkör figyeli az akkumulátor töltöttségi szintjét, ha teljesen feltöltődött, akkor leállítja a töltést.

2021. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pfff nekem is 92%-os, de októberben lesz 2 éves....

szerintem vidd vissza!! gyanítom gyári hibás az akku

2021. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam 1 hete az alacsony toltottsegu modot , es azota nem ment lejjebb, es +30 percig is birja.

Koszonom a valaszokat!

2021. júl. 18. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!