Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone 12 Max Pro...

Megéri Iphone 12 Max Pro telefont venni? Facebook, Viber, fotózás, youtube, internet amire használnám

Figyelt kérdés

Iphone van most is, de régebbi és döglődik, 6 évet kihúzott, most szeretnék típust válatani.

Megéri a fent említett modell?


2021. júl. 8. 12:37
 1/7 anonim válasza:
35%
Androidon kaphatsz olcsóbbat és ugyanaz közel ugyanaz a minőség de persze ha meg tudod fizetni akkor az egy nagyon jó telefon.
2021. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 xKakashix ***** válasza:
77%

nekem sima 12-m van, nem rég váltottam androidról, amire én használom arra tökéletesen elég, akksija is meglepően jól bírja nálam, átlag 1,5-2 nap

csak akkor vennék max pro-t ha nagyon számít a fotózás, nagy kijelző, hosszabb akksi idő... legtöbb embernek a 12 is elég és mellesleg most iphone-ból talán ez a legjobb ár/érték arányú vétel, 300k alatt megúsztam a 128gb-os verziót, tokkal, üvegfóliával és eredeti töltő adapterrel együtt, ami iphone-nál szerintem egy igen jó vétel, max pro-nál azért zsebbe kell nyúlni rendesen, ezt is vedd figyelembe

2021. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Androidból melyik jó most?
2021. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Kérdésre:


Ha eddig Iphone volt, akkor maradj annál. Ha ezzel is 5-6 évre tervezel, és van rá keret, nyugodtan vedd a 12 pro max-et.


#3 Szubjektív vélemény, de android oldalon most a Samsung S21 Ultra, vagy a Xiaomi mi 11 Pro/Ultra a legjobb.


Pénztárca, és használati szokások adják meg melyik kinek a legjobb.

2021. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%

Így van, ha eddig is ez volt és van rá keret, akkor vedd meg.

Nekem is fontos a fényképezés, videózás a gyerekek miatt, de nekem a 12 Mini is már hozza a vállalható szintet, sőt, meg persze a kis méret is lényeges volt. A Pro Max nekem hatalmas, zsebre nem tudnám tenni kényelmesen.

A Mini szinte 12-es és ezek és a Pro változatok között már azért óriási különbség nincs. Legnagyobb az akkuidőben érzékelhető. (Mini és Pro Max között) Csak azért írtam, mert azért árban van eltérés és annyit viszont nem ér.

2021. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
újabb értelmetlen kérdés
2021. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az iPhone Pro-k mellett leginkább a három kamera szól a 2 helyett. Döntsd el, ez neked mennyire fontos benne. Illetve, hogy mennyi pénzed van és erre akarod-e költeni.

Viszont, ha nem muszáj mindenáron most venned, akkor érdemes várni vele. Mindig szeptember-október körül bejelentik az újabb modellt és akkor vagy azt érdemes megvenni drágán, vagy lejjebb mennek a most kaphatók, így olcsóbban jutsz hozzájuk, mint most.

2021. júl. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!