Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, samsung vagy Huawei? L

Iphone, samsung vagy Huawei? L

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni a Xiaomi telefonomat, mert már kivagyok tőle, annyi baj van vele. Barátnőm eladná nekem az iPhone-ját, amit használtan vett 2 éve, és venne egy másik használtat. Az akksit kicserélte benne, mert vett egy újat. Sokat gondolkozok rajta. Vagy inkább használt samsungot vegyek? Esetleg Huaweit? Sajnos újat nem tudok most megengedni magamnak :/

2021. júl. 9. 12:45
1 2
 1/15 Uedhvsjshaghsgs válasza:
100%
pontosan milyen iphone-ról lenne szó? 6, 6s, 7, ezetleg újabb? minden esetre szerintem ha ezek közől valamelyik vagy még régebbi akkor nem vedd meg. ha esetleg újabb akkor írd le hogy melyik az
2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Iphone 6
2021. júl. 9. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Nos, a Huaweit sajnos Trump tönkrevágta, mert Google szolgáltatások nélkül nem ér semmit, pedig egyébként a legjobb telefonok lennének. Én is addig fogom használni a P30-at, amíg ki nem leheli a lelkét. Utána meg Xiaomi.


Samsung nem rossz, de a szoftvere nem olyan jó és ár/érték arányban rosszabb, mint a Huawei vagy a Xiaomi, az iPhone-ról meg ne is beszéljünk.


Amúgy nem értem, miért kínlódsz használttal. Asszonynak 65-ért vettük a Redmi Note 9-et. Ha ennyit sincs rá, akkor inkább várj még kicsit.

2021. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az iPhone-ról miért ne beszéljünk? Újonnan vettem egy hibás Xiaomit. 4 hónapig volt szervízben. Most megint bajai vannak. Nem kell több Xiaomi
2021. júl. 9. 14:19
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hát kifogtál egy problémás példányt. Amúgy iPhone a legrosszabb ár/érték arányban. Amit tud, ahhoz képest kétszer annyiba kerül. Ja, és szervizelni is sokkal drágább, meg semmivel nem kompatibilis, csak a saját Apple cuccokkal.
2021. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

iPhone ár-érték arányába számold bele a hosszú szoftveres támogatást is.

Egyébként iPhone 6-ot ne vegyél, elég régi már. Legalább 8-ast vegyél, meg talán a 7, ami még elmegy, de ettől régebbit én nem vennék.

2021. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mit jelent a hosszú szoftveres támogatás? Csak mert én egy Androidot sem 2 évig használok és általában két főverzió frissítés azokra is szokott lenni.


Egyébként érdekes, hogy míg a legtöbb gyártó simán vállal 2 vagy akár 3 év garanciát, addig az Apple kiverte a hisztit, hogy most kénytelen 2 év garit adni 1 helyett a törvény miatt...

2021. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

“Samsung nem rossz, de a szoftvere nem olyan jó és ár/érték arányban rosszabb, mint a Huawei vagy a Xiaomi, az iPhone-ról meg ne is beszéljünk.”


Ár-érték arányban, ponthogy az iPhone a legjobb, ugyanis messze ez kapja a legtovább a támogatást, ez a legértékálóbb. Utána jön a Samsung. A Xiaomi pedig leghátul. Mondom ezt úgy, hogy mindhárom márkából volt telóm. Sokra megyek vele, ha Szijamiaut 250 helyett 50 ezerért is kapok, de 1 android verzió utàn szarik rà a gyártó, igénytelen kèpeket csinál, mono a hangzása, magas a SAR értéke, stb

2021. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%

Aki profi képeket akar csinálni, az fényképezőgépet vesz. Ha nyaralni megyek, én is viszem a gépet. A mobilban a kamera meg minden másra jó: lefotózni hirtelen valami érdekeset, lefotózni az eladni kívánc cuccot, facebookra csinálni képeket, stb.

Az 1 Android verzió sem 1 hanem 2 szokott lenni és amúgy meg gyönyörűen megy évekig frissítés nélkül is. Mono hangzás kit érdekel? Ha a haveroknak mutatsz meg egy youtube videót, ott mindegy, ha meg zenét hallgatsz, úgyis fülessel teszed, az meg stereo.

Cserébe egy iPhone ugyanannyi RAM-al, tárhellyel és ugyanolyan erős procival háromszor annyiba kerül. Kösz, nem. Az ár/érték arány akkor sem jó.

2021. júl. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
iPhone 6s egy 2016-os telefon és az idei operációs rendszert (iOS 15) is meg fogja kapni. Szóval itt nem 1-2, hanem 5 év. És egyébként Apple dolgokat viccesen könnyű használtan eladni és ez tartja a legjobban az árát. Erről nézve nem annyira rossz az az ár-érték arány.
2021. júl. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!