Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonok meddig bírják?

Xiaomi telefonok meddig bírják?

Figyelt kérdés
Első Xiaomim van, most van meg egy éve és egyre többet lefagy minden alkalmazás, nem hozza elő a billentyűzetem meg eltünteti miközben irok, kilép az appokbol és magától újraindul. Hallottam olyanrol, hogy amíg egy eszköznek van garanciaja addig biztos bírni fogja utána kezd el majd sz.rakodni.ennek sztem most járt le..

2021. júl. 9. 22:12
 1/6 meszike91 ***** válasza:
82%
Indítsd újra! Ha nem javul újra is telepítheted.
2021. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Újratelepítés
2021. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Redmi 4x-em van. Ez 2016 vagy 17-es modell. Nagyon jól bírja.
2021. júl. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Mi A2. 1 év után szervízben volt a töltőcsatlakozó miatt.
2021. júl. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Mégis mit vársz egy ilyen összegányolt operációs rendszertől, mint a MIUI ? Bottal nem piszkálnám meg a Xiaomi telefonokat. Sajnos volt nekem is.
2021. júl. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Virusirtás, takarítás, felelegek törlése. Esetleg mentêsek után gyári adatok visszaállítása, ujraindítás.
2021. júl. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!