Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg merjek venni egy használt...

Meg merjek venni egy használt iPhone 6S-t? Sz@arakodik a mostani android telefonom, és egyik ismerősöm eladná nekem az iPhone-ját. Most vett bele új a akksit

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 09:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Én a helyedben nem vennék almásat, maradnék az Androidnál
2021. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
2015-ben jött ki a típus, ilyen régit még újonnan sem vennék már, nemhogy használtan. Ki tudja, mennyire amortizálta le (nem feltétlen külsőleg), amit nem fog neked bevallani, ráadásul frissítés sem lesz már rá sokáig. Az Iphone-ok jellemzően egyébként sem bírják 2-3, esetleg 4 évnél tovább, normál használat mellett is elkezd melegedni, gyorsabban merülni, a végén kikapcsolni stb. Sajnos ez nekem több éves, több típuson alapuló tapasztalat.
2021. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Ez az iPhone még tökéletesen használható, tök jó telefon. Az akksi amit vett bele biztos nem gyári, úgyhogy attól ne várj sokat.

Nézdd át alaposan, TouchID, kamerák, mikrofonok, stb működnek-e

Azt már csak te tudod, hogy megbízol-e a haverodban!

2021. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


IPhone 6S-ért már nem éri meg pénzt kiadni.

6 éves modell lesz szeptemberben!

Már frissítések sem fognak érkezni rá.

2021. júl. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

Balfasz ez a kettes :D

Pont, hogy iPhone-val lehet a legtöbb évre tervezni :D

2021. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

"Már frissítések sem fognak érkezni rá."

ezt hagyjuk már!!!!

Attól hogy nem kapja meg a legújabb funkciókat, még tökéletesen fog működni 2-3 évig.


Ha ennyi pénzed van akkor nyugodtan megveheted!

Legalább olcsón kipróbálod az iOS-t.

2021. júl. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
6s-et szerintem sem érdemes, 6 éves telefon. Asszem tavaly jött ki az SE 2, az sem olyan nagyon drága a többi iphonehoz képest és annak jó az akksija is meg minden, sokáig fog még frissítést kapni. És kívülről olyan mint a 6s. Szerintem inkább azt lenne érdemes megvenned.
2021. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%
szart fosért nem cserélünk...azért na
2021. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Na és a 7-es vagy 8-as? Használtan mennyiért tudnék venni?
2021. júl. 10. 14:11
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Épp, hogy legalább egy évig még támogatva lesz. Az idei iOS-t még meg fogja kapni. De utána is használható, maximum azokat az appokat nem lehet majd rátelepíteni, aminek kell a legfrissebb op. rendszer.

Egyébként, ha rövid távra tervezel vele és olcsón adja akkor simán megveheted. Igaz, hogy nem mai gyerek már és nem is annyira fürge, mint egy új telefon, de 1-2 évre még biztosan jó lesz. Nekem is van otthon egy iPhone SE-m (1. genes, ugyanaz a soc, mint 6s-ben) és még simán vállalható a sebessége, nem akad. Egyetlen baja a kevés memómira. Nem tudom, hogy mire kell neked, de ha alap dolgokra (böngészés, zene, youtube, közösségi média) akkor arra jó lesz.

2021. júl. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!