Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek iPhone 4G-e? Mi...

Van valakinek iPhone 4G-e? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
Van iPhone 3GS-em meg vagyok vele maximálisan elégedve, de szeretnék váltani 4G-re. Sok tesztet olvastam előnyeiről-hátrányairól, de mi a gyakorlati tapasztalatotok?
2010. aug. 27. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
nincsen senkinek, mivel nincs olyan hogy iphone 4G, csak iphone 4!!!
2010. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
40%
3.5 a legnagyobb G eddig.
2010. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne köss már bele! Ha nincs, ne írj olyan kérdésre, amire nem tudod a választ! Rosszul írtam, ez van!!!
2010. aug. 27. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem volt alkalmam kipróbálni Franciaországban 10 perc erejéig Apple kiállításon.

3GS tulaj vagyok, feltettem az iOS 4.0-át. Őszintén szólva engem nem ragadott magával a 4... A formatervezése élőben szerintem rondább mint a 3GS gyönyörű lekerekített szélei, viszont a képernyő az valami fenomenális... Ha a gyönyörűt lehetne fokozni, azt mondanám. Volt már nálam HD2 is, de ezt a képernyőt semmihez sem lehet mérni. Élmény vele könyvet olvasni.

Egyébként a szoftver szerintem nem volt gyorsabb semmivel, újdonságot nem igazán fedeztem fel a kamerát és a képernyőt leszámítva. Én nem hiszem hogy váltok, mert a 3GS sokkal szebb, szinte ugyan azt tudja.

2010. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 11.33. :-)
2010. aug. 27. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!