Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Számlázhatnak utólag?

Számlázhatnak utólag?

Figyelt kérdés
Vodafonenál vennék előfizetéses telefont. Online semmit se kér az oldal, hitel bírálat alapján hitelképes vagyok és 0 forintért megrendeltem és nem kell fizetnem semmit. Viszont a hétvégén voltam bent a Vodanal hátha előbb fel tudom venni a telefont, viszont ott mondták hogy hiába van egy meglévő előfizetésem, ki kell fizetnem 120 ezer forintot. De mondtam nekik hogy miért kéne, a rendszer jelezné ha kellene és győzködés után megpróbálta és nekem volt igazam és ki tudta volna adni viszont mivel hétvégén nem megy náluk az ügyfélszolgálat nem tudta lemondani a webshop rendelésemet. Így ha minden igaz holnap kapom meg a telefont. A kérdésem az lenne hogy történt e már valakivel ilyen, illetve lehetséges e hogy utólag számlázzanak?
2021. júl. 12. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
... a vodafonennál a részlet úgy működik, hogy előre a felét a másik felét utólag.
2021. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez nem az ő döntése, hanem a rendszer engedi-e vagy sem. Utólag van mindig az előleg, nem számít, hogy a weben nem írta ki. Utólag számlázás , ha nálad azt jelenti, hogy megkötöd a szerződést és utána mégis kifizettetik, akkor az nem lehetséges, a szerződést csak akkor tudod megkötni, ha kifizeted a 120-at.
2021. júl. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat


Az utolsó válaszadó válaszát nem nagyon értem. Lehet én nem fogalmaztam jól. Rendelésnél mindig kalkulál egy összeget a rendszer hogy mennyit kell előlegre. Nálam ez 0 forint lett, míg megprobaltuk az öcsémnek neki 230 ezerre jött ki. Így úgy gondolom ha atveszem a készüléket akkor egyéb költségem nincs a havidíjon kívül. Jól értem?

2021. júl. 12. 19:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve már megrendeltem, és holnap jön, viszont úgy nem venném át ha utólag jönne a 120 ezres számla mert akkor kb annyit ér a telefon használtan
2021. júl. 12. 19:16
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem vitatom, hogy az ügyintéző valamit rosszul állított be és azért egy utólagos korrigálással mégsincs előleg. Helyesbítek, mert ha a futárnak fizetendő érték 0, akkor nem kértek előleget, átmentél a hitelképesség vizsgálaton. Általában új előfizetőktől kérnek ilyet. Amúgy ez le van írva a vodafone-nál, meg minden szolgáltatónál hogyan működik.
2021. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a választ!
2021. júl. 12. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!