Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom használni egyszerre az...

Tudom használni egyszerre az okosórát és a vezetéknélküli fülhallgatót telefonnal párosítva?

Figyelt kérdés
iPhone 12 minim van, és szeretném egyszerre használni futáskor az okosórát, illetve a vezetéknélküli fülest is, viszont úgy tudom, hogy egyszerre csak egy készülékhez csatlakozik a telefon. Van erre megoldás, vagy totál vakon vagyok? Egyelőre se fülhallgatóm nincs, se okosórám, előre szeretném kitalálni a dolgokat, azért most kérdezem. Köszi a válaszokat!

2021. júl. 14. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Több eszközhöz is tud csatlakozni a telefon!

Tudod egyszerre használni az órát is és a fülest is.

Főleg ha azok is Apple cuccok... akkor még a telefont sem kell vinned magaddal... elég az óra meg a füles

2021. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak a telefon apple készülék, a füles és az óra más-más gyártótól származik. :)
2021. júl. 14. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg mennie kell. Nekem pl. simán megy az okosóra + a kocsi bluetooth kihangosító egyszerre, illetve a füles és az óra egyszerre.


De hogy az iPhone hajlandó lesz-e kezelni, azt nem tudom.

2021. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!