Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon kell az NFC a telefonra...

Norbán kérdése:

Nagyon kell az NFC a telefonra, vagy meg lehet nélküle lenni?

Figyelt kérdés
Mondjuk magaddal viszed a bankkártyát és ennyi, azon kívül használja még valaki valamire rendszeresen?

2021. júl. 14. 17:26
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Igen, pl. vezeték nélküli füleshez vagy nekem vannak ilyen nfc cimkéim, azokra lehet adatot tölteni.
2021. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van pár hasznos funkciója, de a hétköznapokban csak a bankkártya kiváltására használják legtöbben. Ha neked ez nem fontos, nem kell ilyen mobilt venned. Én is csak erre használom.
2021. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nézegetek magamnak telefont és azért kérdem mennyire vegyem figyelembe
2021. júl. 14. 17:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én például csak fizetésre használom... csak ezért hiányozna.
2021. júl. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémben nincs és nem hiányzik. A bankkártyám a pénztárcámban tartom, elő se kell venni, csak a pénztárcát érintem, azon keresztül gond nélkül leolvassa a legtöbb terminál.
2021. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
új személyi igazolvány esetén lehet még hasznos
2021. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem hiányozna semennyire ha nem lenne, ugyanis semmire nem használom. Ha te szükségesnek érzed, akkor legyen szempont, ha nem, akkor ne. Lehet élni nélküle, de ha hozzászoktál, akkor biztos hiányozna.
2021. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok telefon van 2021ben amine ne lenne NFC. Feltételezem az olcsóbbik kategória között szemezgetsz. Ha úgy állunk, hozzá a dolgokhoz, hogy holnap tudnánk e hasznát venni és nem pedig úgy, hogy jól jöhet még akkor ne várjunk sokat.
2021. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak mobilfizetésre használom, bár arra minden nap, emiatt nem is lennék meg nélküle. Másra még nem használtam, szóval nem hiányozna, de fontos tudni, hogy van más funkciója is.
2021. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnapig megvoltam nélküle, de az ingyenes virtuális kártyával mostantól lehet vásárlásra használni.
2023. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!