Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android - Huawei P8 Lite -...

Android - Huawei P8 Lite - Értesítés: Nagy fogyasztású alkalmazás(ok) fut(nak) a háttérben - Miért futnak, ha nincsenek megnyitva? Illetve Hogyan tudom őket leállítani?

Figyelt kérdés
Van, amit alig nyitok meg és mégis időnként ott van a nagy fogasztású alkalmazások között.

2021. júl. 15. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

"Miért futnak, ha nincsenek megnyitva?"

Hogy tudjanak értesítést küldeni.


"Illetve Hogyan tudom őket leállítani?"

Rámész az értesítésre, utána már vezet a telefon.

2021. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De, ha nem szeretnék értesítéseket kapni? Főleg nem olyan alkalmazásról, amit már több hónapja nem is használtam? (Nem azt jelenti, hogy nem is fogom.)


Igen, akkor le tudom állítani, de egyrészt ezt a műveletet minden egyes alkalommal meg kell tenni.

Másrészt pedig mi van, ha a nem nagy fogyasztású alkalmazások háttérben futtatásából sokkal több van, amit nem is közöl? És lehet, hogy azok összességében több energiát fogyasztanak és egyáltalán nincs rájuk szükségem?

Nem gondolom, hogy csak akkor futnak a háttérben ezek az alkalmazások, amikor jelzi.

2021. júl. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!