Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom elérni a Facebook...

Hogyan tudom elérni a Facebookon, hogy ne kaphassak üzenetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 hetes terhes vagyok. Az összes rokon, ismerős, barát reggeltől estig ír, hogy vagyok, jól vagyok-e, stb.

Nagyon fárasztó és zavaró, bár tudom, hogy jót akarnak.

Most megyünk egy hétre nyaralni, és szeretnék nyugton lenni.

Lehet valahol olyat a Facebookon, hogy ne tudjanak nekem írni? Vagy akár erre az időre inaktívvá tenni a profilomat? Én sem akarom nézegetni, be se akarok lépni.

Viszont végleg letörölni nem szeretném.

Köszönöm, ha válaszoltok.



2021. júl. 16. 15:41
 1/8 anonim válasza:
68%
Töröld ki a messenger alkalmazás adatait. Így kapásból kilép, és nem jelez majd semmit. Aztán majd visszalépsz, ha lesz kedved. Mondjuk azt nem írtad mit használsz. Androidon tuti ezt csinálnám. Esetleg írnák egy posztot h nem leszek elérhető pár hétig :D
2021. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

iPhone-t használok.

Arra sem tudok rájönni, hogy a messengerből hogyan tudnék kilépni, pedig már nézem egy ideje.

2021. júl. 16. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Némítsd le azokat,akik "zaklatnak".
2021. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olyat találtam hogy profil inaktiválása. De ott is ott van megjegyzésben, hogy a messenger az ugyanúgy aktív marad. Szabadulni se lehet tőle :D
2021. júl. 16. 15:59
 5/8 anonim válasza:
83%
Annyira nem értek az iPhone-hoz, de töröld le a messenger & facebbok alkalmazást. Aztán majd 1 hét múlva újra letöltöd ;)
2021. júl. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez szuper ötlet. Hihetetlen, hogy nem jutott eszembe :D

Köszönöm tényleg!

2021. júl. 16. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos a profil inaktívitással a messenger sajnos nem zárul le.


Jobb volt még a 2014-2015-ös év, amikor még normálisan inaktíválni lehetett a felhasználóknak a saját profiljukat.


Most már csak a fiók felfüggesztése helyett a fiók végleges törlésével zárul csak le a messenger. De aggodalomra semmi ok, mert 30 nap alatt bármikor vissza tudsz lépni a fiókodba. Csak 30 nap után törlik a fiókot.

2021. júl. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Töröld messengert így akkor nem kapsz üzenetett sem.
2021. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!