Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS TECHNIKAI ZSENIK!Samsung...

SOS TECHNIKAI ZSENIK!Samsung dual sim-es telefonomba beletört a sim tartó eleje, a darab benne maradt ,nem lehet kiszedni, de a 2 sim kártyát vissza tudtam csúsztatni így is.Ha feltöltöm a telefont lesz belőle bajom,hogy megráz vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

#telefon #veszély #Samsung #meghibásodás #beletört sim kártya tartó
2021. júl. 16. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajod valószínűleg nem lesz de azért azt majd nem ártana kiszedni onnan valahogy.
2021. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megrázni nem fog
2021. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz tőle de jobb lenne azt onnan kiszedni vagy kiszedetni szervizben
2021. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rázni nem fog. De szedesd ki szervízben, ahol adnak egy új sim tálcát. Sajnos szét kell kapni a telót,.amit csak szervízben tudnak megcsinálni.
2021. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó:Villával próbáltam kiszedni, de sehol semmi... Tálcát lehet kapni szervízben?Gondolom nem két fillér , pláne a telefon szétszedése.
2021. júl. 17. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Villával nem, és nem is nagyon ajánlatos semmivel sem piszkálni.

Az ár attól függ milyen telefon. Melyik Samsung?

2021. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

S9+...

Pedig belenyúltam késsel,villával,meg azzal a nyitó pöcökkel.Persze akkor nem töltöttem.De utána igen.Remélem nem lesz tőle bajom, se a megpiszkálástól , se a szitutól, ami a kérdésben volt, ugyanis csak 2 hét múlva tudom szervízbe vinni...

2021. júl. 17. 17:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát inkább ne piszkálgatnád, főleg ne evőeszközökkel...
2021. júl. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!