Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet sd kartyara athelye...

Hogy lehet sd kartyara athelyezni a kepeket?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi note 8t telefonban hogy lehet a telefonbol áthelyezni sd kartyara a képeket? Neztem a galeriaban mert eddigi telefonjaimon ott raktam at kepeket kartyara de semmit nem talaltam. Valaki megtudna mondani hogy hol lehet?

2021. júl. 18. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A telefon fájlkezelőjével, vagy a számítógépre csatlakoztatva a Windows-al átmásolod őket.
2021. júl. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A telefon fájlkezelője segítségével a telefon tárhelyéről helyezd át a "DCIM" nevű mappát az sd kártyára.

2021. júl. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. A gép pont szervizben van:D

Minimum két hét kell neki de nagyon jó esetben! Tehát azt meg nem tudnam elintezni. Es amit a 2. Is mondott a fájlkezelő, na hat semmi olyat nem talaltam a beallitasokban de semmit:(

2021. júl. 18. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor elindítod a gyári fájlkezelőt, alapból az "idővonal" (vagy hogy kellene nevezni) nézet jelenik meg. Ezt a felső sáv majdnem közepén lévő "óra" ikon jelöli. Mellette (jobbra tőle) van a fájlkezelő nézet ikonja, egy "mappa" ikon. Ha arra koppintasz, átkerülsz a fájlkezelő nézetbe.

A nézetváltó alatt (ahol az óra és mappa van) található a "Tisztító eszköztár" ami a belső tárhely és s memória kártya állapotát mutatja, illetve ha valamelyik tárhely diagramjára vagy nevére koppintasz, felugrik a tisztító menüje a fájlkezelőnek. Rögtön ez alatt található bal oldalon lenyíló menü formájában a tárhely választó (itt választható ki a "Belső közös tárhely" és az "SD kártya" is, illetve ha van, akkor a "Klónozott alkalmazások tárhelye" is). Mellette van jobb szélén (balról jobbra) a nézet váltó és 3 pötty formájában a "További opciók" (köztük a rendezési szempontokkal). Ez alatt pedig a mappák és fájlok láthatóak.


Itt lehet mappákat/fájlokat kijelölni (ha hosszan rajta tartod az ujjad), ekkor legalul előugranak a fájl/mappa kezelési lehetőségek, köztük az áthelyezés, de a "Továbbiak" alatt van másolás is (többek között).


...


Remélem, ennyi információ elég a fájlkezelő használatához...


...


Alternatív megoldás lehet, ha telepítesz olyan fájlkezelő alkalmazást, amit esetleg ismersz korábbról...

2021. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A fájlkezeló nem a beállításokban van, hanem az egy önálló gyári alkalmazás saját ikonnal, mint a fotón a felső sorban jobbról a második.

[link]

2021. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4. Hihetetlen vagy!!!! Köszönöm:O

5. Neked is! Rengeteg segitseget kaptam ezzel es sikerult !!:))

2021. júl. 21. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!