Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok valamit csinálni a...

Tudok valamit csinálni a hívások ellen?Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon beszoltam egy srácnak. Kihívtam verekedni, megadtam a számom meg a címem. Az elmúlt napokban egyfolytában hívogatnak meleg srácok, meg csengetnek hozzám... mindig más számról hívnak.A tártskereső oldalak nem reagáltak eddig. Mi a teendő, ha mindig más szám hív. Sajna a munkám miatt minden telefont fel kell vennem :(
2021. júl. 19. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"megadtam a számom meg a címem."


Válts számot, és költözz el!

És legközelebb ne add meg a személyes adataidat vadidegeneknek, és ne hívj ki verekedni senkit!

2021. júl. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD

Így jártál!

Kötlözz el!

Legközelebb majd az egyik tanárod számát add meg! :DDDD

2021. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A franc se gondolta hogy ez lesz.... :
2021. júl. 19. 14:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tudhatnád, hogy idegeneknek nem szabad megadni bizalmas adatokat! A lakcímedet meg főleg!
2021. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ès nem tudok valamit csinálni?
2021. júl. 19. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:

De igen, az 1. válaszomban leírtakat.

Vagy esetleg megpróbálhatod félretenni a büszkeségedet, és megpróbálod megbeszélni azzal a sráccal a dolgokat, akibe beleáltál, és természetesen neki adni igazat, még akkor is, ha ez nem így van. És akkor hátha ő is megnyugszik.

2021. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
letiltott massangerről....
2021. júl. 19. 15:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Csinálj egy másikat, és írj arról!

Mindent a szádba kell rágni?

2021. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez egy végtelen történet... ha bocsánatot is kérsz attól még a haverjai meg a többiek akiknek megadta a számodat, ők még továbbra is szórakozni fognak. Zaklatásért feljelentheted, de évekig lehet pereskedni csak ezzel az egy emberrel és akkor még mindig ott vannak a többiek.

Szóval nagyon durván megszivattad magad!

Telefonszámot tudsz váltani, de lakás nehezebb.

Max annyit tudsz még tenni, hogy a társasházkezelőnél jelzed a gondot és megkéred adnajak másik számot a kaputelefonon és nem írod ki a neved. (Ha nem kódos a kaputelefon akkor szívás)

2021. júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
egy társkereső oldalra tette fel... tehát mindig más hív, de nem tudom bizonyítani, hogy ő volt az...
2021. júl. 19. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!