Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Spicamon bekapcsoltam...

Galaxy Spicamon bekapcsoltam a felismerő kódos képernyő lezárót, és a zsebemben sokszor feloldódott, így lezárta a képernyőt, most kéri az emailemet és a jelszót, de wifire nem csatlakozik autómatikusan. Hogy tudnék netre kapcsolódi hogy feloldjam?

Figyelt kérdés
olyanokat ne írjatok h"vidd el gsm boltba" meg "t-mobile ban megcsinálják" lehetőleg házilag akarom.
2010. aug. 27. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

garid megvan még rá? mersz kockáztatni? Jóó barátod a guuglííí?:D akkor használd! ird be (a telod tipusát)"Firmware letöltés" :) és firristsd. tapasztalat: samsung s5230-at samsung g800at Frissitettemmultiloaderrrel meg lg k502-t már nemtudommivel és müködik+gyorsabb+témázhato:) Persze 1kis okosság kell hozzá:)

Remélem azér segitettem valamit.

Üdv.Tomi

2010. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ha bedugom a gépbe,nem ismeri fel a lopásgátló mechanizmus végett.
2010. aug. 28. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!