Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Tudtunk nélkül" hogy fizethet...

"Tudtunk nélkül" hogy fizethet elő az iphone bizonyos alkalmazásokra?

Figyelt kérdés
Szoftverfrissítést hajtottam végre az Iphone 6S - emen. Következő nap azt látom a bankom számlatörténeténél hogy : APPLE.COM/BILL -1.890 Ft. Megnéztem, hogy mégis mi lehet az (mert fogalmam se volt) és az Apple Tvre lett előfizetve egy hónapra. Ez hogy sikerült, mikor előtte sosem volt. Kb egy éve van meg a telefonom, céges. Vagy lejárt 1 év ingyen verzió (sose használtam amúgy) és magától megigényelte +1 hónapra mert nem volt kikapcsolva a beállításoknál? Előtte billentyűzet applikációkat kerestem az Apple Store - on, de nem töltöttem le / nem vettem semmit. Mitől fizetett elő ez a sz.r?!

#előfizetés #Apple TV #Apple Store #kéretlen előfizetés #applikáció előfizetés #Iphone szoftverfrissítés
2021. júl. 20. 13:23
 1/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Magától elméletileg semmire. Lehet most járt le a próbaidőszak az apple TV-re és nem lett lemondva. Csak elfelejtetted.
2021. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, előtte Androidom volt sokáig. Visszatérítést kértem, hátha...
2021. júl. 20. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha anno elfogadtad az ingyenes Apple TV próbát, annak a leírásában ott volt, hogy 1 évig ingyenes, és ha nem mondod le, akkor utána ennyi a havidíja,

ha használod, ha nem.

2021. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beállítások › legfelül a neved › Előfizetések

itt nézd meg és mondd le

saját magától semmire nem fizet elő, TouchID kell hozzá, lehet véletlenül rányomtál amikor kérdezett valamit, csak nem olvastad el...

2021. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Iphone vásárláskor kapsz 1 év Apple TV előfizetést, legalábbis én kaptam decemberben. Szerintem hasonló a Te eseted is és most járt az ingyenes időszak, automatikusan meghosszabbította, mert nem mondtad le.
2021. júl. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
$5, ezert be lehet perelni az Apple-t.
2021. júl. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aki a kicsit nem becsüli ... . Nah, de visszafizették végre, 8 napba telt mire fenn volt a számlán.
2021. aug. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!