Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van még tripla simkártyás...

Van még tripla simkártyás telefon?

Figyelt kérdés
Édesapámnak olyan telefont keresek, amibe 2 sim kártyát és egy memóriakártyát is lehet tenni. Ha egyáltalán van még ilyen, tudnátok párat mondani 100.000 forint alatt? Mert a dual simesekbe ha jól tudom, csak 2 kártya fér, de nekem 3 kártyás kéne. Előre is köszönöm!

#kártya #SIM kártya #triplasim #három kártyás telefon
2021. júl. 20. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod, siman van olyan keszulek amibe lehet tenni 2 SIM-et es memoriakartyat is.


[link] php3, lehet keresgelni. A 'card slot'-nal kell a 'Yes, dedicated' opciot valasztani, meg a 'Multiple SIM'-nel a 'Dual SIM'-et', a tobbi parametert rad bizom.

2021. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
[link] (a link ujra, csak helyesen)
2021. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, én csak a saját telefonomból indultam ki, abba csak 2 fér, pedig elvileg dualos ez is, de köszönöm szépen:)
2021. júl. 20. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy DUAL SIM-es a telefonod, csak nem fogad SD-t.
2021. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!