Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi Note 10 vagy Redmi 9T...

Redmi Note 10 vagy Redmi 9T éri meg jobban?

Figyelt kérdés

8 ezer forint különbséget látok. A telefont facebook, messenger, reddit, spotify, gmail és youtube-ra illetve néha pár fotó elkészítésére használom.


A kamerájuk ahogy néztem egyforma nem igaz?

-9T mellett szól hogy 8k spórolok rajta és hogy 6000 mAh akksija van.

-Note 10 mellet szól hogy amoled kijelzős. Bár csak 5000 mAh akksija van az sem rossz szerintem.


Sosem volt még amoled kijelzős készülékem. Megéri az az extra 8 ezer forint a kijelzője miatt?



2021. júl. 21. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Megéri az az extra 8 ezer forint a kijelzője miatt?"

Nem tudjuk.

A kollégám azt mondja, neki nem éri meg.

Én pedig vele ellentétben, csak azt veszek, amióta létezik.

Rád bízzuk.

"9T mellett szól hogy 8k spórolok rajta és hogy 6000 mAh akksija van."

Ezt sem tudjuk, hogy mennyire szükséges neked plusz 1000 mAh kapacitás.

Nekem A72 van, az is 5000-es és amoled, ha 2x elfelejtem tölteni este, még harmadik nap óvatos használattal elketyeg.

2021. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A note 10 erősebb. Ha most ennyiért vennék xiaomit akkor inkább note 10et venném. De van akinek a 9T is sok
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mármint erőre sok
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!