Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol, hogyan tudnám letiltani...

Hol, hogyan tudnám letiltani okostel.omon a viberen jövő érdektelen (szinte kizárólag a viber saját rendszeréből jövő) üzeneteket (reklámok, ajánlatok, ma kinek van névnapja...ilyenek...nem érdekel)?

Figyelt kérdés
Korábban csak azok az üzenetek jöttek, amiket tényleg valós ismerősök, levelezőtársak küldtek. Az utóbbi kb fél évben pedig már reggel 4-6 üzenet vár (ennek megfelelően pittyog is, jelezve az üzeneteket)....aztán guberálhatok a szemétben, és (jellemzően) nem találok 'valós'...úgy értem, olyan levelet/üzenetet, ami számomra jelentőséggel bírhatna, vagyis, mint fentebb írtam: ismerőstől jött volna.
2021. júl. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy rossz hírem számodra.

Sajnos mi nem férünk hozzá a beállításaidhoz, ezért amíg be nem lépsz az értesítések menüpontba, és ott te magad nem kapcsolgatod ki ezeket amik zavarnak, a helyzet változatlan fog maradni az elkövetkezendő idószakra is.

2021. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! - majd próbálkozom...
2021. júl. 21. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi sincs ingyen. A Viberért a hirdetések olvasásával fizetsz.
2021. júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!! - én is ettől tartottam. Az még milyen jó volt, amikor az első kb fél évben nem volt semmi olyan üzenet, amit ne az ismerőseim küldtek volna (vagy, ha volt is, az még olyan mértékű volt, hogy nagyon belefért). De, ez a mostani már brutális, reggel vagy félig vagy tele van a képernyő...ha van is köztük 1 valós (ritka)..nem is egyszerű kiguberálni a sok szemét közül (fárasztó és idegesítő).
2021. júl. 24. 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:
....ja, meg napközben is megcsörrenget...aztán csak a pofára esés, mert megint csak a sz.r (közben persze vannak valósak is, de ez így már nagyon idegesítő....még az is lehet, hogy kitörtöm az egész viber sz.rt).
2021. júl. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!