Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már fèl napja nincs tèrerő az...

Már fèl napja nincs tèrerő az egyik kártyákon, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi 8 mobilon van, dual SIM-es, van benne egy Telenor ès egy Telekom kártya. Az utóbbin már fèl napja nincs tèrerő, pedig otthon vagyok, ès itt mindig van. A telenoroson van. Átállítottam, hogy a telenoros legyen az elsődleges adatkártya,de nem kapcsoltam ki, nem ejtettem le.

2021. júl. 21. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Tedd másik telefonba.
2021. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"mi lehet a baj?"

Ha abban a foglalatban működik a másik kártya, akkor a kártya a rossz.

Ha nem, akkor meg a foglalat.

2021. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

- be van fizetve a számla?

- tedd át másik foglalatba, másik telefonba a kártyát és nézdd meg működik-e

- cseréltesd ki a kártyát a szolgáltatónál. ingyen ki fogják cserélni ha mondod hogy nem tudsz telefonálni vele.

2021. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Feltöltős
2021. júl. 22. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Ha egy nap alatt ennyire futotta, hogy kiírd ide, "feltöltős", akkor inkább kérj meg valakit hogy nézze meg neked.

Mindannyiunknak egyszerűbb lesz így.

2021. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elnèzèst, èpp egèsz nap repültem, mert jelenleg Norvègiában vagyok. Nem igazán volt időm a telefont nyomkodni, ès internetem sem nagyon volt. Itt viszont van tèrerő a kártyán, szóval a magyar hálózattal lesz valami. Majd felveszem a kapcsolatot a szolgáltatóval. (Ès nem kell rögtön rosszra gondolni, nem mindenki egèsz nap otthon döglik 🙄) ès nem kell több válasz, inkább megoldom magam.
2021. júl. 26. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!