Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE-hez nem jár füllhall...

IPhone SE-hez nem jár füllhallgató?

Figyelt kérdés
Nincsen jack csatlalkozó se.. miért? Vennem kell hozza airpodsot ami 60 ezer forint?
2021. júl. 24. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

nem jár

nem kell airpodsor venni, bármelyik bluetoothos füles működik vele

illetve lehet átalakítót venni amivel be tudsz dugni bármilyen 3,5-es jack csatlakozós fülest

2021. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Meg hát amúgy is 7000 forint hozzá egy lightingos fülhallgató.
2021. júl. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

már jópár telefonba nincs ilyen jack csatlakozó

mindegyik megindokolta

miért kéne airpods xd más vezetéknélküli füles nem létezik?

nekem is sony van az iphone mellé mert az apple füles nem nagy eresztés az árához képest

sonyról meg tudjuk hogy ott van a zenei dolgokba

2021. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát mivel a jack -es fülesek elterjedtek így egy átalakítót a legcélszerűbb, már ha nem hagyod el folyton mint én.


Azzal hogy elhagyták a jack et rá akarnak venni hogy drágább BT füleseket vegyél, és mivel akkuval jóval több baj van így gyakrabban is veszel majd.

iPhone on már 7 óta nincs...

2021. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most ezen tanakodok hogy vegyek e earpodsot 8 ert vagy 3,5 ert atalakitot.. átalakítóval nem nez ki hulyen?
2021. júl. 26. 11:37
 6/6 anonim ***** válasza:

A nem jack -es fülest csak az iPhone ban fogod tudni használni... Átalakító nagy marhaság de csak ezt hagyták nekünk. Azt dugsz bele amit akarsz. Bár a minőséget így kidobták az ablakon nagy lendülettel. Nem volt sosem top de elég jó volt az iPhone jack csatlakozója. Eleinte gondoltam BT füles jól van az. Folyton le volt merülve, aztán mindig elfejtem töltögetni, na meg 2 megadta magát vagy 3-4 év alatt. Akku mindig bajos... Vettem átalakítót aztán elhagytam egy csomót belőle :D Hülyén néz ki de nem magad előtt hordod mutogatva, meg hát te használod :D Két opció közül biztosan az átalakítót venném a helyedben de a te döntésed.

Én meg jack -es androidon gondolkodom :)

2021. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!