Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei gyakori hívások listája?

Huawei gyakori hívások listája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Barátnőm pár hónappal ezelőtt flörtölt egy fiúval amiből elég nagy vitánk volt, de sikerült azóta megbeszélnünk. Most minden rendben van/volt a kapcsolatunkban, de ma ahogy hívni akartam a telefonjáról a gyakori hívásokban benne volt az a fiú. Ő akkor megígérte, hogy soha többet nem fog vele beszélni. Nem szeretnék feleslegesen féltékenykedni, nagyjából értek a számítástechnikai eszközökhöz, de nem tudom mit kereshetett ott az a fiú. Amikor rámentem a részletekre akkor az utolsó hívás hónapokkal ezelőtti volt, de mivel mással napi szinten tartja a kapcsolatot már rég ki kellett volna annak a kontaktatnak kerülnie a gyakori hívásokból. Huawei telefonja van valami ötlet, hogy miért lehett ott a gyakoriakban az a fiú? Ha törli a hívásnaplójából, hogy beszéltek lehet a telefon attól függetlenül valahol raktározza, hogy beszéltek és azért van gyakoriban?



2021. júl. 26. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

A hívásnaplóra nem tudom a választ, de arra igen, hogy keress másik csajt.

Nem egészséges dolog ez.

Nem biztos hogy a csaj hibája, de amikor már idáig fajul a dolog hogy egymás dolgait kutatjátok, az már régen rossz.

A párommal 20 éve vagyok együtt. Eszembe nem jutott volna valaha hogy megnézzem kiket hív.

2021. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sose szoktam nézni a gyakori hívásokat (Huawei P30) de most megnéztem. Hát én emiatt nem rágnék be a csaj rá, mert ez a lista lópikulát nem ér.

Nekem benne van a volt főnököm, akivel tavaly novemberben beszéltem utoljára, a munkahelyi ételfutár (másfél éve home office, azóta nem volt tőle hívás), de pl a feleségem, anyám vagy a húgom nincs, pedig velük napi-heti szinten beszélek.

2021. júl. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi alapján adja be a gyakori hívások ezeket a hívásokat de mind olyan akikkel évekkel ezelőtt beszéltem
2021. júl. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!