Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem aggódsz, hogy telefonszerv...

Nem aggódsz, hogy telefonszervízben lemásolják a privát képeidet és felkerül a netre "javítás" alatt?

Figyelt kérdés
Elég sok privát képem van, gondolom mint másoknak.
2021. júl. 30. 07:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
98%
Mert nekük ez miért is lenne jó? Hm?
2021. júl. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem rizikónának hogy utána feljelentést kapjanak
2021. júl. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Kicsit sem aggódok ilyenen. Mondjuk egyreszt eleve nem készítek olyan képeket, amiket ne mernék bármikor bárkiknek megmutatni, másrészt meg nincs üldözési mániám.
2021. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Oké, most nők is válaszoljanak már! Lehetőleg szép nők, akiknek van SAJÁT meztelen képük. Én sem küldözgetem senkinek, de azért megtartok magamnak egy egy két(sok) jó meztelen képet.
2021. júl. 30. 07:20
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
A netre azért talán nem kerül fel, mert az büntetendő. De abban biztos lehetsz, hogy a szervizes meg fogja nézegetni a 18+ képeket...
2021. júl. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
79%

#4


Én pont ilyen vagyok (#1), de ahogy a 3-as is írta, nincs üldözési mániám.

A net tele van mezei pinafotókkal, aktképekkel, s hasonlókkal. Miért épp az én képeim kellenének a szervízben valakinek, mikor van épp elég baja? Ráadásul miért tenné fel a netre? Neki abból mi haszna van?

2021. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
No vagyok, és soha nem készítettem magamról meztelen képet, nem is hagytam iylet soha. Amúgy bele vagy szerelmesedve magadba, hiigy a saját meztelen képeidet nézegeted?
2021. júl. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Persze, tetszem magamnak, hiszen szép vagyok és így 5 év távlatából is jó visszanézni, milyen voltam..


Azért(is), mert engem lát személyesen, mikor leadom a telefont, meg sokan buknak arra, hogy ne random vadidegen nő legyen.. meg szerintem az excsajok meg hasonló lejárató oldalak is sok ilyen képpel vannak tele.. bárhogy visszaélhet vele, ha felkerül a netre, onnantól annyi nekem.

2021. júl. 30. 07:33
 9/41 anonim ***** válasza:
97%

Ha ennyire aggódsz, akkor tartsd felhő alapú tárhelyen a képeidet.

Pl Google drive, Cloud, stb.

2021. júl. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Nő vagyok, nincs ilyenem magamról, nem is volt. minek lenne? De ha mégis, akkor letörölném a telefonról, mielőtt szervizbe adom. ennyire egyszerű.
2021. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!