Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz még face ID-s iphone?

Lesz még face ID-s iphone?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok túlinformált a dologgal kapcsolatban, de olvastam, hogy az apple touch ID-t rak a kijelző alá, a letisztultság miatt és hogy ne legyen akkora a noch. Várható még Face ID-s iphone?

Vagy lehet megcsinálják, hogy egy szérián belül pl. a pro Face ID a sima pedig Touch ID?


Megmondom őszintén nekem soha nem is tetszett androidos telefonok körében sem a kijelző alatti touch ID. Home gombos kivitelek keretében még elment, de sokkal jobban szeretem a face ID-t.


Piszkos a kezem… csak rápillantok és mutatja az úzenetet… stb.


2021. aug. 3. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Lesz még biztosan!

A FaceID-t is be fogják rakni a kijelző alá.

2021. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Csak face id-s iPhone-ok lesznek a jövőben, épp tegnap olvastam.

"A korábbi hírekkel szemben az Apple egyáltalán nem tervezi, hogy lemondana az iPhone-okon az arcfelismerésről az ujjlenyomat-olvasás javára. Éppen ellenkezőleg: tulajdonképpen az összes további iPhone-modellbe bevonná a Face ID-t – írja a 9to5Mac a Bloomberg ismert munkatársára, Mark Gurmanra hivatkozva."

Ilyen Epöl Páj' meg hasonló kaliberű megélhetési videósok hülye híreszteléseire, találgatásaira ne adj. Még megtekintést sem érdemelnek.

2021. aug. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld🙂
2021. aug. 3. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!