Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy Iphone...

Szeretnék venni egy Iphone 6s-t használtan. Mit ellenőrizzek rajta?

Figyelt kérdés
Hogy ellenőrizzem, hogy nem -e fogják tiltani? Mit kel ilyenkor megnézni rajta?

2021. aug. 3. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Elsosorban azt ellenorizd, hogy miert akarsz egy kifuto iPhone-t venni.


Masodsorban azt, hogy ne legyen rajta iCloud zar. Az esetleges IMEI tiltast ugysem tudod ellenorizni, az tovabbra is zsakbamacska marad, es bar egy ilyen regi keszulek azert jo esellyel ki van fizetve, lehet hogy lopott es azert tiltjak le.

2021. aug. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem iphone 7 van. Tuti nem vennék mégegyszer kipróbáltam megéri e. Nem!

Az akkuja egy katasztrófa kb napi 2-3 szor kell tolteni. Ismeros iphone os reakcioja hat legyen nalad egy powerbank. Nemár egy ilyen osszegu telefonnál. Nekem sikerült lefagyasztani is.

1 ev alatt mar akksi csereje is volt.

Ha ez tonkremegy akkor Samsungot veszek. Anno volt egy céges A50 az jó. 2-3 napot bírt toltes nelkul. Amint megkapta a frissítest neki is gyengült az akksija.

Egyeduli plusz pont,hogy “kicsi” kevesbe ejted le.

2021. aug. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Ez pont olyan mint mikor valaki BMW-ét akar, de nem telik újra és vesz egy lepukkant 20 éves bontószökevényt és boldog, hogy BMW-je van.

Ennél már csak az tud jobban felhúzni mikor valaki a Samsung S 20-21 széria helyett iPhone 6s-et meg iPhone 7-et ajálgat.

Ha iPhone-et akarsz nem szabad a 12-es széria alá adni mert itt történt a legnagyobb ugrás az iPhone-nál, alapból oled kijelző az üzemidő is rengeteget fejlődött meg fog is még.

2021. aug. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ezeket kell megcsinálni eladás előtt:

[link]

Úgyhogy ezeket is ellenőrizd le

Azt, hogy az eladó kifizette-e a telefont nem tudod leellenőrizni. De amúgy valszeg már kifizette, hiszen egy elég régi készülékről beszélünk, már jó ideje nem forgalmazzák.


"Nekem iphone 7 van. Tuti nem vennék mégegyszer kipróbáltam megéri e. Nem!"

mert az egyik legxarabb ájfónnal kezdtél... :D Legközelebb kérdezz mielőtt hulladékot akarsz venni. A 7-nél még az általatok leszólt 6s is jobb...


"nem szabad a 12-es széria alá adni"

azért 11 (pro) sem rossz, sőt!

2021. aug. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Morzsi007 ***** válasza:
76%

A 11 széria, de még egy XS is használható bőven. Nem csak a 12-es szériában van oled, és szerintem nem itt történt a legnagyobb ugrás.

Ha az ios-t akarod megismerni ezzel a régi telefonnal, akkor hajrá, de ha kicsit néha lassú lesz ne lepődj meg, 6 éves széria lassan.

2021. aug. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

6s nem volt rossz, de hát már kiöregedett.

Olcsó az biztos. Apple lassítja a készülékeit.

Időnként egyik másik frissítés után lassabb lesz a rendszer.

Előre nem szólnak, miközben szintetikus teszteken nem lassul.

Csak érzésre lesz az hogy már megint lassabban nyílik meg a levelező, vagy az üzenetek.


Ezért ha az ár a lényeges akkor megértem, ekkor az eredeti SE is jó vétel. Akku csere az ha nem volt akkor kell neki mert nem fogja sokáig bírni és gyári kell bele utángyártottat felejtsd el.

Szóval 3 évnél öregebbet nem kéne nagyon venni. Ez a 8/X vagy még inkább az XR/XS. XR egy jól eltalált készülék lett...

2021. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyel mobilnetet, es jelentkezz be ra a sajat Apple ID-val. Csak csinalj egy teszt ID-t es azzal jekentkezz be, otthon majd atvaltod a sajatodra.
2021. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4es nem ezzel kezdtem ezt kaptam. Ismeros váltott ez meg pár hónapos teló volt, nekem meg épp kellett. Azért ingyen csak elfogadom 😅 csak hát az akksi kikészít
2021. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél már olyat, nagyon régi.
2021. aug. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!