Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy mikor...

Valakike:) kérdése:

Miért van az, hogy mikor töltőre rakom a telefonom 1másodpercig azt írja tölt aztán eltűnik? Már másodjára csinálja az évben és elvittem Iphoneoshoz, de azt mondta nem a telefonnal van baj.

Figyelt kérdés

Már negyedjére vettem gyárit de ezzel is egy idő után elromlik. Akkumulátorom százaléka 83%

Valakivel volt már hasonló?



2021. aug. 5. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
A telefonban a töltőcsatlakozó ki volt valaha takarítva?
2021. aug. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen. Ki volt fujatva egyszer
2021. aug. 5. 11:02
 3/7 A kérdező kommentje:
Most meg már jó. Mitől van ez?
2021. aug. 5. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem... hát meg is kell kotorni, nem biztos, hgy a fúvatás elég neki. Ugyanis amikor beledugod a kábelt, akkor az aljzat végébe tolod, tömöríted a koszt. Fogpiszkálóval nézd meg van benne kosz.

És kicsit akkor részletezd a dolgot, mert nem teljesen értem.

"1másodpercig azt írja tölt aztán eltűnik?"

Ezt hogy kell érteni? miután eltűnik nem is tölt?

Mert amikor rádugod a töltőt a telefonra akkor valóban csak kis időre jelenik meg az akku ikon és a töltés felirat. Viszont amikor eltűnik akkor a töltés tovább foltatódik! A jobb felső sarokban láthatod a kis akku ikonon a villám szombólumot, az jelzi a folyamatban lévő töltést.


"Már negyedjére vettem gyárit"

miből? töltő? kábel?

2021. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyári töltőt. Úgy értem, hogy miután eltűnik nem is tölt egyáltalán és most délbe egyszer töltött írta is , hogy tölt de kb 5percig töltött aztán abba is hagyta
2021. aug. 5. 16:10
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget megpróbálom fogpiszkálóval:)
2021. aug. 5. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:

hát ha 4 töltővel sem működik akkor nem a töltők a rosszak

kábelt is cseréltél?

2021. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!