Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi Band 6 vagy Huawei...

Xiaomi Mi Band 6 vagy Huawei Band 6 okoskarkötő? Huawei telóm van. L

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom a Huawei telefon mellé nem a Xiaomi lett kifejlesztve, ezért szerintem a Huawei jobb lenne hozzá, nem?
2021. aug. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

#1 én Samsung telefon mellé használok Xiaomi karkötőt, és tökéletesen működik. Na tudod miért? Mert csak egy bluetooth kell hozzá, hogy meglegyen a megfelelő kapcsolat, és hogy a karkötő is az androidot támogassa. Nem nagy varázslat. Cserébe le kell tölteni az óra márkájának a fitness vagy health appját, ami a google playen ingyen elérhető.

Kérdező: Én fél éve választottam ugyanezen opciók közül, csak a 4-es verziókból. Mint már írtam, a Xiaomira esett a választásom, nem bántam meg. Ezért a pénzért ez a típus többet tudott. Nem tudom, mi most az állás, nézd meg a specifikációkat, és ha a kinézet mindegy, akkor dönts aszerint, melyiket tudnád jobban kihasználni :)

2021. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%

Minek az, nálunk is csak egy napig volt érdekes és azóta senki nem használja.

Semmire nem való haszontal dolog.

2021. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

#2 nem mond hülyeséget az első pedig, kár lepontozni.

Márkán belül minden eszköz jobban működik, ez tény. Nem beszélve az esetleges rendszerbe integrált megoldásokról.

Szóval a Huaweit érdemesebb lenne venni.

2021. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy a Huawei jobban tetszik, viszont nem tudom a szíjat lehet-e rajra cserélni
2021. aug. 8. 13:56
 6/17 anonim ***** válasza:
2021. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudásra elég hasonló a kettő, így azt vedd szerintem, ami jobban tetszik.

Én huaweit telóval használom a huawei band-et, annyi előnye valóban van, hogy minden funkció elérhető és nem kell plusz appot telepíteni se.

Családban van pl samsung és xiaomi telóval is, ott 1-2 kisebb funkció (kb a kamera önkioldó, de el lehet élni nélküle) nem működik.

Ilyen alapon lehet, hogy a xiaomi band - huawei teló esetén is van 1-2 ilyen apróság.

A szíj cserélhető, bár nem egyszerűen, és nem is olyan olcsóak, így inkább eleve neked tetsző színben vedd, de ha gebasz van, megoldható.

2021. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 az legyen a ti egyéni problémátok, hogy meggondolatlanul szórjátok a pénzt olyan dolgokra, amik hirtelen fellángolásból jöttek. Nekem már egy éve megvan, és éjjel-nappal hordom, kihasználom a funkcióit. Edzőmnek 2 éve van ugyanilyen óraja, nála ugyanez.

Ha valami hirtelen megtetszik, végiggondolom, hogy valóban szükségem van-e rá, vagy tényleg szeretném-e hosszútávon, és megpróbálom megkeresni a legolcsóbban de biztos helyen a terméket. Ha 2 hét múlva is szeretném még, akkor valószínűleg hosszútávú lesz. De saját hülyeségből megvenni, aztán azt mondani hogy haszontalan... nem is tudom. Elég gáz.

2021. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én már hónapok óta gondolkozok rajta
2021. aug. 9. 06:52
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem is kérdés. Ha van rá kereted, akkor hajrá! A 8-as válaszomat nem neked szántam, remélem nem vetted magadra :)
2021. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!