Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei matepad 11: meddig...

Huawei matepad 11: meddig várhatóak frissítések?

Figyelt kérdés

Általában apple párti vagyok (eddig a szeptemberi ipad 9 re vartam) , de eleg jo arban van, es mivel a harmony os viszonylag hasonlo az ios hez, gondolkozok egy matepad 11 vételén,

De persze a harmony os még mondhatni az elején van az op rendszerrel, fontosak a frissítések, valószinu kb meddig fogjak tamogatni?


2021. aug. 8. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Üljél már le most jött ki az a szentség és te már is : MEddIg vÁrhAtóAK friSIstéSek?


Majd ha megveszed akkor kérdezd!

2021. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha valaki hosszutavra gondolkozik, miert venne meg elore mielott rendesen at tudna gondolni?
2021. aug. 8. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét.


Ha valaki hosszú távra gondolkodik használni szeretné nem frissítgetni. Bármit is akarsz vele jelenleg csinálni nem fog kihatni arra hogy a későbbi frissítésekben jelennek e meg olyan dolgok amik számodra nem lesznek elérhetőek. Mert mivel a vadonatúj funkciókról jelenleg nem tudsz mert még nem jelent meg és nem fognak hiányozni. Amire most kell arra később is jó lesz, ha lesz frissítés, ha nem!


Idővel meg úgy is cserélni kell. Akkor megkapod minden frissítést!

2021. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, de leirom megint, a harmony os meg uj op rendszer, sok mindent fejlesztgetni kell rajta es az app galery sem teljes, ezert fontosak a frissitesek.

Most nem kezdek bele egy vitaba, csak mielott megvennem, tudni szeretnem kb meddig varhatoak, en nem kovetem az androidos dolgokat, ugyhogy nem tudom mit varjak.

2021. aug. 9. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!