Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez mit jelent: fél-egy kicseng...

Ez mit jelent: fél-egy kicsenges es kiiirja a telefonom: kimeno hivas atiranyitva, amikor hivom az ismerosom? Szerintem letiltott...vagy nem??

Figyelt kérdés
Amig nem voltunk osszeveszve,addig is ezt irta ki,hogy kimeno hivas atiranyitva,de elotte vagy ot-tiz kicsenges volt,es az illeto vissza szokott hivni neha. Idegen ember telefonjarol, ha hivtam,ugyanez volt,nemcsak az en szamomrol.

2021. aug. 9. 04:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Addig fogod húzkodni az oroszlán bajszát amíg valamelyik barátja meg nem keres és annyira rommá veri a fejedet, hogy csak lakcímkártyával engednek be otthon.
2021. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%
11# Meghaltam XDDDDD
2021. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
36%
A hivas atiranyitva azt jelenti, hogy o iranyitja at a hivast egyik szamarol a masikra.
2021. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!