Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet akksit cseréltetni?

Lehet akksit cseréltetni?

Figyelt kérdés
Az okostelefonok esetében, amikben nem kiszedhető az akku, szervizben cserélik, ha elromlik, elöregszik?
2021. aug. 10. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Iphone-oknál pl. két év után lehet vinni cseréltetni, mert használhatatlan.
2021. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"amikben nem kiszedhető az akku"

Mindegyikből kiszedhető.

2021. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2, Tudod hogy értem. Amelyikből csak hozzáértő tudja kiszedni. Nem úgy mint a régebbiekben, amiknek csak le kellett pattintani a hátulját.
2021. aug. 10. 09:08
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

"Amelyikből csak hozzáértő tudja kiszedni. "

Abból a hozzáértő ki tudja szedni.

2021. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem tudom, hogy vannak-e olyanok, akik foglalkoznak ezzel, vagy rohadtul nem éri meg nekik és/vagy egyáltalán gyártanak-e ezekhez akkut.
2021. aug. 10. 09:19
 6/15 anonim ***** válasza:

"Igen, csak nem tudom, hogy vannak-e olyanok, akik foglalkoznak ezzel,"

[link]


"egyáltalán gyártanak-e ezekhez akkut."

Azokhoz?

Van amihez igen.

2021. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikhez van akku, nem csak gyári hanem utángyártott is. A legutolsó kínai szarhoz is van. Nevesebb gyártóknál érdemesebb a gyárihoz ragaszkodni. Utángyártott akku zsákbamacska lehet...
2021. aug. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pont múlt héten cseréltettem akksit a telefonomban, bementem egy jóhírű szervízbe, mondtam, hogy akksi csere. Mondták, hogy nincs raktáron, meg kell rendelniük, ennyi pénzbe fog kerülni, és előreláthatólag 4 nap, míg ideér az akksi, kell-e nekem így.

Szóval múlt héten kicserélték, vasárnap este viszont hirtelen úgy felpúposodott az új akksi, hogy majdnem ledopta a telefon hátlapját. Alig mertem hozzáérni, kikapcsolni. Tegnap visszamentem, szörnyűlködtek egy sort, hogy ők ilyet még nem is láttak, természetesen garanciában kicserélik, de ugye az megint négy nap.


(A szervíz neve nem lényeges, Svájcban élek, Magyarországon úgysincs üzletük.)

2021. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2021. aug. 10. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:

"(A szervíz neve nem lényeges, Svájcban élek, Magyarországon úgysincs üzletük.)"

Azért elárulhattad volna a szerviz címét és a telefon típusát is.

2021. aug. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!