Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekom vagy Telenor?

Telekom vagy Telenor?

Figyelt kérdés
Amik fontosak: jo net, ne szakadozzon, kedvezmények, részletfizetésnèl olcsóbb készülék
2021. aug. 10. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Tokmindegy. De inkabb telekom.
2021. aug. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Telekom.
2021. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Telekom!
2021. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
20 éve vagyok Telekomos. Vagyis voltam még T-Mobile-os, és Westel-es is, annyira régóta:D Nem véletlen. Én teljesen elégedett vagyok velük. Vannak kedvezmények, jó értékű díjcsomagok, gyors, ritkán hibás TV és net, szóval én a Telekomot javaslom.
2021. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Telenor egy sz.r
2021. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Annó a szépreményű Pannon GSM nél indultam. Aztán egy jó évtized után összerúgtuk a port keményen. Akkor már pannon volt a nevük.

CSak árnyékuk akkori önmaguknak. Érzékeny búcsút véve bugyirózsaszínre váltottam.


Nos hálózaton és a szolgáltatáson nem tapasztaltam sok változást. Ugyan olyan semmire se jó az ügyfélszolgálat, ugyan olyan körülményes és balfax minden.

KB ugyan az.

Kedvezmények? Olcsó készülékek? NEm jótékonysági intézmények ezek...


Előélet miatt a bugyirózsaszín vagy a vörös.

2021. aug. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Én telenoros vagyok, nincs bajom velük, de én is a telekomot ajánlom, mert több kedvezményt kaphatsz későbbiekben.
2021. aug. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthoni szolgáltatás is, akkor mindenképp Telekom, elég nagy kedvezmény van + dupla net. Ha nincs akkor is őket javasolnám: nagyon jó áron vannak a csomagjaik (1200-ért 4GB net, és te választod ki, hogy emellé milyen telefonszolgáltatást szeretnél), hűségidővel nagyon jó készülékkedvezmények is vannak.

És ami szintén fontos: élen járnak az új technológiák bevezetésében, mint például az eSIM. A Telekomnál már több, mint 2 éve van rá lehetőség, a Vodafone most fogja bevezetni, a Telenornál meg szerintem tervben sincs.

2021. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen vagy ahol van lefedettség, akkor a Digi Mobilt ajánlom. Nekem már lassan 2 hónapja van és eddig semmi problémát nem tapasztaltam.
2021. aug. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, úgy értettem a kedvezményeket,hogy pl a Telenornál úgy tudom szoktak jelentős kedvezményt adni egyes csomagoknál a telefon árából
2021. aug. 11. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!